خدمات

خدمات ترجمه

ترجمه متون ادبی و کتاب های تخصصی: ما شما را در ارائه بهترین ترجمه یاری می‌کنیم از ابتدا تا انتهای ای کار برعهده ما.

ترجمه مقالات: مقالات دانشگاهی زیر نظر متخصصین همان رشته ترجمه و در صورت اشتیاق شما برای همکاری بیشتر روند مقاله برای شما به صورت خط به خط توضیح داده خواهد شد.

ترجمه همزمان: با داشتن گروهی مجرب در سراسر ایران به خدمات ترجمه خود می‌بالیم شما لحظه ای خود را تنها نخواهید یافت.

مکاتبات تجاری: با استفاده از خدمات حضوری و آنلاین ما در شغل خود در ارسال نامه‌ها، لیست قیمت ،مکاتبات بازرگانی، همراهی شما در سفر های برون مرزی، پشتیبانی از جلسات شما با شرکای خارجی‌تان بهره برده و خود را یک تاجر مسلط بر تمام زبان ها بدانید.

خدمات نگارشی:

نگارش رزومه: روزمه هر فرد نماینده او در مراکز اداری و دانشگاهی است، گروه ما مفتخر به داشتن پلت فرم های مختلف رزومه برای مورد های مختلف اعم از دانشگاهی، اداری، مهاجرتی و… می‌باشد

نگارش توصیه نامه: یکی از نوشته های متداول در دانشگاه ها و مراکز کاری، اعتبار سنجی فرد از طریق پیگیری روند درسی یا کاری متقاضی با استفاده از توصیه نامه های اساتید و یا کارفرمایان قبلی است.

از آن جهت نگارش این نوشته به تخصصنیاز دارد که تنها ساعت کاری شما و نوع پایان نامه شما مد نظر نیست ما از ابعاد تفکری شما در زمان تصدی در مسند کاری یا دانشجویی استفاده و سعی در بالا بردن شانس شما داریم.

نگارش انگیزه نامه: فقط امتحان این امر در سایت ما تفاوت ما با دیگر رقبا را برای شما عیان می‌کند، انگیزه نامه بیشتر برای دانشگاه‌های بیرون از کشور مبدا استفاده و سعی در تعریف اهداف و خواسته‌های شما دارد تخصص ما بزرگ نمایی استعداد های شماست ما به شما اعتماد داریم و در این مسیر شما را با برترین های رشته خودتان مرتبط ساخته تا انگیزه ها را با دید بهتری مشاهده کنید.

خدمات ویرایشی:

ویرایش پایان نامه: شما می‌توانید از مجموعه‌های همکار ما در ویرایش پایان نامه های خود با تخفیف‌های ویژه بهره ببرید.مجموعه آکادمیک یکی از قوی ترین مجموعه ها در زمینه  آموزش می‌باشد که افتخار همکاری با این مجموعه عظیم نسیب ما شده است.

بازنویسی مقاله: ما با ارائه خدمات متنوع در امر مقالات دانشگاهی با همکاری آکادمیک میتوانیم برای شما اعتبار سازی کنیم در این راستا رفع نواقص علمی و بررسی سرقت ادبی از جمله قابلیت های ماست.

برند سازی: در این مرکز با توجه به نیاز روز افزون صاحبان مشاغل و معرفی هر چه بهتر محصولات ایرانی سعی در ارائه خدمات برند سازی و جذب اعتماد با استفاد از فرمول های تجاری در ایران و خارج از کشور داریم در این راستا با توجه به دفاتر این شرکت در کشورهای چون کانادا، آلمان و انگلستان شما را برای بیشتر و بهتر دیده شدن همراهی خواهیم کرد.

ما به کاری که انجام می‌دهیم علم و ایمان داریم،

برای دریافت وقت مشاوره نیازی به تماس تلفنی با دفاتر  نیست، لطفا از همین‌جا وقت مشاوره خود را رزرو کنید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان