گواهی های حرفه ای در کانادا با سایت آکادمیک

گواهی حرفه ای

گواهی های حرفه ای در کانادا با سایت آکادمیک

دانشکده ها و دانشگاه های حرفه ای در طیف وسیعی از زمینه های کاری حسابداری، برنامه ریزی مالی، مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات، قانونی، مدیریت پروژه و موارد دیگر مسیرهای لازم را برای صدور گواهینامه حرفه ای و شغلی را ارائه می دهد.

مزایای گواهی حرفه ای در کانادا با سایت آکادمیک

گواهی در کانادا به شما دانش کاربردی، پشتیبانی و اعتبار برای پیشبرد شغل هم در کانادا هم در خارج را ارائه می دهد. این گواهی مسیر مهمی برای استخدام و قرار دادن جایگاهی بالاتر از همسالان خود که صلاحیت ندارند، مهیا می سازد. گواهی حرفه ای تخصص شما را اعتبار می بخشد و اغلب حقوق بالایی را ایجاد می کند.

هزینه گواهی حرفه ای در کانادا با سایت آکادمیک

شما برنامه های گواهی حرفه ای قابل دسترسی را هم شخصا و هم آنلاین از طریق آموزش از راه دور خواهید یافت. از ابزار جستجو دانشکده ها و دانشگاه های آکادمیک برای یافتن برنامه ای که نیاز دارید و هزینه های تکمیلی آن استفاده کنید.

الزامات پذیرش

هر برنامه شغلی یا گواهی حرفه ای در کانادا سیاست ها و الزامات خودر ا برای پذیرش دارد. برای تکمیل گواهی خود، باید توانایی های زبان انگلیسی و فرانسه خود را ثابت کنید.

  • دانشکده ها و دانشگاه های انگلیسی زبان ممکن است از شما درخواست کنند تا آزمون تافل، آیلتس یا CAEL بنویسید.
  • دانشکده ها و دانشگاه های فرانسوی زبان دانشجویان را به صورت انفرادی می آزمایند. برای یادگیری اینکه دانشکده ها و دانشگاه ها دقیقا چه چیزهایی لازم دارند، با دفتر ثبت نام در مدرسه ای که تمایل به حضور دارید بررسی کنید.
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان