کارشناسی ارشد CEMS در مدیریت- تحصیلات تجاری برتر خارجی با سایت آکادمیک

کارشناسی ارشد CEMS در مدیریت- تحصیلات تجاری برتر خارجی با آکادمیک

CEMS (اتحادیه جهانی آموزشی مدیریت) یک مشارکت ابتکاری بین مدارس تجاری بین المللی، دانشگاه ها، شرکت های چند ملیتی و NGO است. اخیرا CEMS شامل تقریبا ۳۰ موسسه آموزشی برتر و بیش از ۷۰ شرکای شرکتی است.

این طرح، لیسانس CEMS را در مدیریت بین المللی (CEMS MIM) برای دانشجویان بین المللی در سراسر دنیا ارائه می دهد که می توانند در یکی از مدارس تجاری شرکای جهانی ثبت نام کنند. دانشگاه اقتصادی نروژ (NHH) در برگن، در نروژ، یکی از دانشگاه های CEMS است که CEMS MIM را ارائه می دهد.

در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۲۰، برنامه تحصیلی CEMS MIM شامل بیش از ۱٫۳۰۰ دانشجوی بین المللی از ۸۰ ملیت خواهد شد. فارغ التحصیلان از سال های گذشته تقریبا به ۱۰٫۰۰۰ فارغ التحصیل ملحق خواهند شد.

در رتبه بندی روزنامه تایمز اقتصادی (معتبرترین رتبه بندی دانشگاه تجاری دنیا)، از زمانیکه این برنامه در سال ۲۰۰۵ شروع شد، متداولا CEMS MIM را در ده انتخاب برتر تحصیلات تجاری جهانی قرار داده است. مزایای برتر اعلام شده از سوی تایمز اقتصادی شامل:

 • تمرکز چند زبانه
 • تجربه دوره بین المللی
 • تحرک بین المللی

چرا باید CEMS MIM را انتخاب کنیم؟

مدیریت لیسانس CEMS یک برنامه یکساله الحاقی است که از سوی ۲۹ دانشگاه تجاری پیشرو سراسر جهان ارائه شده است. CEMS MIM متشکل از یک ترم در دانشگاه کشور است، و پس از آن در ترم دوم که در خارج از کشور در یکی از مدارس شرکای CEMS گذرانده است.

از دانشجویان بین المللی خواسته می شود تا مدرک کشور خود، یک پروژه تجاری اضافی، سمینار مهارتی، کارورزی بین المللی و دو آزمون زبان خارجی را تکمیل نمایند. دانشجویان CEMS MIM معمولا بین سنین ۲۱-۳۰ هستند.

مزایای اصلی انتخاب CEMS MIM

 • تجربه دوره بین المللی
 • رتبه های برتر دانشگاه های جهانی
 • پایه های تئوری براساس تحقیقات به روز
 • چگونگی شناخت عملی از طریق مشارکت با شرکت های چند ملیتی
 • دیدگاه های استثنایی برای یک شغل مدیریتی
 • اساتید بین المللی مجرب در دوره های مدیریت تجاری
 • مدارس تجاری برتر در سراسر دنیا از جمله: استرالیا، کانادا، چین، اسپانیا، نروژ، دانمارک، آلمان، هلند، انگلیس و بسیاری دیگر.
 • نیازی به تجربه کار پیشین برای درخواست نیست

برنامه درسی خواسته های صنعت را در نظر می گیرد، زیرا با همکاری شرکای شرکت های CEMS ایجاد و اجرا می شود. لیسانس CEMS در مدیریت بین المللی، دانشگاه های تجاری، شرکت ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان را در یک مشارکت موثر که بر آینده تجارت بین المللی بسوی جامعه ای بهتر گرد هم می آورد.

تحصیل CEMS MIM در نروژ

CEMS MIM را در دانشگاه اقتصادی نروژ (NHH) در برگن ملحق شوید، و از تمامی مزایای ارائه شده از سوی موسسات شرکای آموزشی عالی CEMS لذت ببرید.

عنصر پروژه تجاری MIM دارای امکانات جالب و مشکلات واقعی درون موسسات برای دانشجویانی که انتظار می رود برای آنها راه حلی را بیابند. شرکتهای شریک پروژه ها را سودمند می داند چرا که آنها را در موسسات خود اجرا کرده اند. حتی پیش از فارغ التحصیلی، مشارکت دانشجویان بین المللی تاثیر زود هنگامی را در مشاغل خود ایجاد می کند.

مشارکت دانشجویان CEMS در پروژه های تجاری در دانشگاه های اقتصادی نروژ در برگن، شامل دانشجویان NHH و همچنین دانشجویان ورودی از دیگر موسسات شریک CEMS سراسر دنیا است.

انواع سازمانهای مشارکتی برای پروژه تجاری در NHH شامل شرکت های مشاوره معروف جهانی (KPMG,Accenture,PWC)، شرکت های چند ملیتی(Statoil,Telenor, L Oreal, Daymon worldwide) و همچنین موسسات محلی مانند بیمارستان دانشگاه هاوکلند، شفافیت بین المللی و انجمن توسعه دهندگان بازی نروژ می باشد.

نتایج کارشناسی ارشد مدیریت

۹۵ درصد از فارغ التحصیلان CEMS MIM استخدام شده اند یا تحصیلات خود را ادامه می دهند درحالیکه ۷۴ درصد برای شرکت های چند ملیتی کار می کنند. تایید دیگر این لیسانس در تمرکز بین المللی مدیریت، این حقیقت است که ۴۷ درصد فارغ التحصیلان در حال حاضر در خارج از کشور خود مشغول به کار هستند.

شغل خود را با CEMS MIM آغاز کنید. نقطه شروع خوبی را برای شبکه های شخصی و حرفه ای مادام العمر را انتخاب کنید، حتی پس از فارغ التحصیلی.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک