کارآفرینی مانیتوبا

کارآفرینی مانیتوبا

طبق آخرین به روز رسانی های سایت رسمی استان مانیتوبا کانادا، طبق آخرین اصلاحات انجام شده از ماه می ۲۰۱۸ آغاز به اخذ پذیرش از پرونده های کار آفرینی که مربوط به ویزای کار میشود، نموده است.

شرایط کلی براساس اصلاحات اتخاذ شده به شرح زیر می باشد:

  1. سابقه مدیریت: متقاضی باید ثابت کند که در ۵ سال گذشته حداقل ۳ سال سابقه ی مدیریتی داشته است. در صورت داشتن حق مالکیت ۳۳% از سهام کسب و کار، می تواند امتیاز بالاتر را برای متقاضی به ارمغان آورد.
  2. میزان تمکن مالی: حداقل میزان تمکن مالی باید حدود ۵۰۰ هزار دلار باشد
  3. مدرک زبان: متقاضی باید دارای مدرک زبانی CLB5 باشد. داشتن نمره آیلتس بالاتر برای متقاضی در انتخاب دیگر مهارت ها امتیاز محسوب میگردد.
  4. سرمایه گذاری: برای متقاضیانی که تمایل به ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری در شهر وینیپگ یا دیگر شهرهای ای استان می باشند حداقل سرمایه لازم برای طرح توجیهی باید مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کانادا باشد و در صورت تمایل به ایجاد کسب و کار در مناطق کم جمعیت تر را دارند میزان حاقل سرمایه باید ۱۵۰ هزار دلار کانادا باشد .
  5. سن: برای کسب بیشترین امتیاز سن متقاضیان باید از ۳۶ تا ۴۵ سال باشد.
  6. بازدید: پیش از هرگونه سرمایه گذاری در استان باید بازدیدی از شرایط استان داشته باشید بنابراین داشتن حداقل ۵ الی ۱۰ روز کاری به عنوان بازدید اکتشافی از استان برای متقاضی امتیاز کسب خواهد نمود.
  7. امتیاز افراد مرتبط: در صورتی که همسر متقاضی دارای آیلتس CLB5 باشد و همچنین در ۶ ماه یا یکسال گذشته در استان مانیتوبا با داشتن اقوام نزدیک، تحصیل فرزندان و یا همسر برای متقاضی کسب امتیاز خواهد نمود.
  8. تحصیلات: امتیاز تحصیلات برای مقاطع از دبیرستان تا دکترا حداکثر ۱۰ می باشد.

در استان مانیتوبا از طریق کارآفرینی پس از اخذ امتیازات لازم در مقابل دیگر رقبا، پرونده متقاضی از سوی استان دعوت به مصاحبه می گردد و در صورت قبول شدن در مصاحبه ویزای کار Work permit دو ساله به متقاضی ارائه می شود. بنابراین در طی این دو سال متقاضی فرصت را اندازی کسب و کار خود و اثبات ادعای خود به استان و دولت مانیتوبا را دارد و پس از آن می تواند اقامت دائم خود را درخواست دهد.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک