پرستار کودک یا سالمند

پرستار کودک یا سالمند

پرستار کودک یا سالمند

پیدا کردن اسپانسر برای دریافت ویزای کار در خصوص روش Caregiver یا پرستار کودک یا سالمند

متقاضیانی که تمایل به دریافت ویزای کار تحت عنوان پرستار کودک یا سالمند را دارند باید از سوی یک خانواده کانادایی  حمایت شوند. این خانواده باید به تخصص شما نیاز داشته باشد و همچنین استطاعت مالی در خصوص دادن کار و مکان برای شما را دارا باشد. متقاضیان می توانند از طریق دو روش به این موضوع دست بیابند.

  1. در این روش هزینه ای را متقبل نمی شوید ولی بسیار سخت است. چرا که در این روش خود به شخصه باید فرد حامی را بیابید و تمامی کارهای لازم برای ویزا را انجام دهید.
  2. در این روش شما باید هزینه ای را متقبل شوید اما احتمال موفقیت بیشتر می باشد، چرا که شما می توانید از طریق مشاوران مهاجرتی اقدام به یافتن حامی و همچنین دریافت ویزا اقدام نمایید. در اینجا آکادمیک توضیحات لازم برای هر دو روش را بیان می کند:

شرایط لازم و اولیه برای موارد

  1. متقاضی باید از سوی یک خانواده کانادایی خارج از استان کبک ( شهروند یا اقامت دائم) پیشنهاد کاری یا اسپانسرشیپی به مدت حداقل ۳۰ ساعت را داشته باشد. این مورد از مهمترین موارد که به آنها شاره خواهیم نمود می باشد.
  2. داشتن مدرک آیلتس CLB5 به این معنا که تمامی مهارت ها ۵ باشد و نمره خواندن ۴
  3. داشتن مدرک فوق دیپلم در رشته مذکور
  4. سابقه ی کاری مرتبط نگهداری کودکان زیر ۱۸ سال و یا سالمندان به صورت واقعی

گام نخست:

ایجاد پروفایل حقیقی در وب سایت Caregiving و ارسال رزومه و مکاتبه با خانواده هایی که علاوه بر پرستار، تمایل به حمایت نیز دارند. در زیر آکادمیک به برخی از این سایت ها اشاره می کند که می توانید به آنها مراجعه نمایید:

Https://canadiannanny.ca

www.eldercare.com

www.nannyservices.ca

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/caregivers/child-care-home-support-worker/no-experience-eligibility.html

 

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک