پذیرش پناهندگی با پشتیبانی بخش خصوصی در کانادا

پذیرش پناهندگی با پشتیبانی بخش خصوصی در کانادا

در صورت دریافت پذیرش مهاجرت به کانادا از سوی بخش خصوصی به عنوان اقامت پناهندگی ، لازم به ذکر است که این روند چندین ماه به طول خواهد انجامید.

پس از انجام مصاحبه سفارت، بایستی از سد آزمایشات پزشکی و عدم سوء پیشینه نیز بگذرید.

پس دریافت تاییدیه از جانب سازمان بین المللی مهاجرت و یا سازمان های دیگر همکار برای انجام مسافرت کمک هایی دریافت خواهید نمود. و با دعوت از شما در برنامه ی آشنایی قبل از اعزام حضور بهم رسانید.

در صورت نداشتن گذرنامه و یا مدرک سفر معتبر از سوی دولت کانادا مدرک سفر دریافت خواهید کرد.

هزینه های مسافرت و آزمایشات پزشکی تحت وام دریافتی از سوی دولت کانادا برای پشتیبانی به شما پرداخت خواهد شد . این وام پرداختی از جانب دولت بایستی در طول سی روز پس از رسیدن به کانادا کل مبلغ به دولت بازپرداخت شود البته لازم به ذکر است که میتوانید این وام را به صورت اقساط ، بسته به میزان وام بین یک تا شش سال، بازپرداخت شود.

گروه پشتیبانی از شما در طی تعهد خود به مدت یک سال از زمان ورود شما به کانادا یا تا وقتی که به استقلال مالی برسید از شما حمایت خواهد کرد. آکادمیک بیان میکند که این حمایت از سوی گروه ها می باشد و از سوی دولت کانادا نمی باشد. این گروه ها حمایت های خود را به شکل های مختلف همچون هزینه غذا، اجاره خانه، لوازم منزل و همچنین هزینه های زندگی روزمره ارائه میدهند. این رویه تا یک سال ادامه دارد و پس از اتمام آن خود مستلزم تقبول هزینه ها می باشید.

در طول پروسه گزینش، با یاد اوری کارمندان مهاجرت در تکمیل فرم از شما خواسته میشود که درخواست پناهندگی همسر و فرزندان خود را نیز در همان فرم انجام دهید. در صورت هرگونه تغییری پیش از سفر به کانادا، در روند تاهل یا بچه دار شدن بایستی مراتع مقامات اداره مهاجرت و گروه حامی خود را مطلع سازید تا بتوانند اعضا جدید خانواده را نیز در فرم قرار دهند.

نکته مهم که آکادمیک به آن اشاره دارد این است که در فرم درخواست خود نام تمامی اعضا را قید کنید هرچند قصد سفر ندارند چرا که در صورت عدم قید شدن در آینده نمیتوانند به کانادا عزیمت کنند.

پس از ورود به کانادا در نخستین گام، مدارکی دال بر اقامت دائم در کانادا به شما ارائه خواهد شد و شما مقیم دائم به حساب خواهید آمد. بنابراین با این اسناد شما قادر به رفتن به مدرسه و دانشگاه خواهید بود. پس از احراز تمامی شرایط میتوانید گام بعدی برای اخذ تابعیت کانادا قدم بردارید. با وجود این روند شما آزاد به تردد در تمامی استان ها خواهید بود ولی آکادمیک به شما پیشنهاد میکند که حداقل به مدت یکسال در یک استان ثابت بمانید تا از خدمات گروه حامی بهره مند شوید.

پس از کسب اقامت در کانادا میتوانید برای اعضای خانواده که شامل پدر بزرگ، مادر بزرگ، والدین، همسر و فرزندان است اقدام نمایید و مسئولیت آنان را نیز بر عهده بگیرید. هرچند این روند طولانی خواهد بود.

, ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک