هزینه های تحصیل در کانادا- هزینه های تحصیل و زندگی

هزینه های تحصیل در کانادا- هزینه های تحصیل و زندگی

شهر معروف به ابشار نیاگارا و پارک ملی بنف کانادا در شمال قاره آمریکا واقع شده، و هم مرز ایالات متحده امریکاست. هرچند بیشتر جاهای این کشور را بیابان های سرد فرا گرفته، کانادا به سرعت به یکی از کشورهای مقصد مورد پذیرش برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. با وجود قوانین ویزاهای قابل انعطاف پذیر، افزایش دعوت نامه های قرعه کشی اکسپرس انتری و افزایش فرصت های شغلی ، هندی های زیادی کانادا را برمی گزینند.

سیستم آموزشی کانادا تجربیات متقابل فرهنگی و تحصیلات برتر را با مدرک شناخته شده ی جهانی به شما ارائه میدهد. هرچند، کل روند تحصیل در خارج یک روند سخت است و فرد باید با یک برنامه ریزی خوب آن را شروع کند. مهمترین بخش این روند برنامه ریزی مالی است.بنابراین، هدف این مقاله ارائه دید کلی در مورد هزینه های تحصیل در هنگام تحصیل در کانادا می باشد.

هزینه های تحصیل

تحصیل در کانادا تا حدودی ارزان و مقرون به صرفه تر از تحصیل در آمریکاست. هزینه های تحصیل در کانادا دانشگاه به دانشگاه و شهر به شهر متغییر و متفاوت می باشد. بدین ترتیب، هزینه های شهریه وابسته به عواملی مانند نوع برنامه )لیسانس، فوق لیسانس و دکترا)، رشته ( مهندسی کامپیوتر، مهندسی و …) دانشگاه، مکان (ونکوور، تورنتو، مونترال و …) و دیگر می باشد. بنابراین، همچنین هزینه های تحصیل بیش از شهریه می باشد. در مقایسه با هزینه های تحصیل مرتبط همچون هزینه درخواست، کتاب و هزینه های لوازم التحریر، بیمه سلامت، هزینه های کتابخانه و غیره می باشد. مقاله ما در خصوص هزینه های تحصیل در کانادا است لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

هزینه های زندگی

زمانیکه در پی روند درخواست ادامه تحصیل در کانادا هستید، شما همچنین باید درآمدها و اثبات بودجه را به تابعیت و مهاجرت کانادا نشان دهید(CIC). این امر به عنوان ثبوت این که شما دارایی و بودجه برای گذراندن یکسال در کانادا را دارید می باشد. این هزینه ها شامل هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی است. وقتی که دانشگاه شما ارزش هزینه های زندگی و هزینه های شهریه را ارائه می دهد، مامور مهاجرت پیگیر شما خواهد شد. برای موارد استثنا، وقتی که دانشگاه هزینه های درست را اعلام نمیکند، دانشجو مستلزم این است که بودجه کافی برای گذراندن یکسال که معادل ۱۰٫۰۰۰ دلار کاناداست به عنوان هزینه های زندگی را باید نشان دهد. اگر شما همسرتان را با خودتان بهمراه می آورید، باید برای هر نفر ۴٫۰۰۰ تا ۳٫۰۰۰ دلار کانادا اضافه تر از هزینه اعلام شده، ثابت کنید که دارید. هزینه های زندگی در کانادا شامل هزینه های مرتبط با فعالیت های روزانه شماست. این هزینه ها شامل بیمه پزشکی، حمل و نقل، پوشاک، اقامتگاه، خوراک وغیره می باشد. بینش عمیقی از هزینه های زندگی در کانادا را در لینک زیر بررسی کنید. Cost of Living in Canada for International Students.

وام تحصیل

همه دانشجویانی که تمایل به تحصیل در خارج را دارند توانایی مالی قوی ای ندارند. بنابراین، این موضوع که کسانی که استطاعت مالی دارند توانایی تحصیل در خارج دارند، صحیح نیست. در اینجاست که وام آموزش و پروش برای نجات ظاهر می شود.

این روزها، کل روند دریافت وام آموزش ساده تر شده است. بانک های متنوع خصوصی و عمومی مانند موسسات مالی که وام های تحصیلی ارائه میدهند، وجود دارد. حتی اگر بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی از جمله ی دیگر کمک های مالی باشد، دانشجویان میتوانند برای آن درخواست بدهند، با این حال، این کمک هزینه ها به همه تعلق نمیگیرد و معیارهای انتخاب تماما به تعالی دانشگاهها متکی است. از این رو، تحصیلات بهترین گزینه برای دانشجویانی است که هدف تحصیل در خارج از کشور را دارند. لطفا وام تحصیل برای دانشجویان در کانادا را برای کسب اطلاعات در خصوص وام تحصیل مطالعه کنید.

این امر دقیقا به درستی بیان شده است که برای اینکه رویاهایت به واقعیت بپیوندد، باید تمام سعی و تلاش خود ( عرق کردن، اراده و سخت کوشی)را انجام دهید. به همین ترتیب، رویای تحصیل در خارج و اخذ تحصیلات کانادایی زمانی به حقیقت می پیوندد که شما با اراده و سختی کارکنید.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک