نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا از ۴۳۰ پرستار ثبت نامی در مجمع اکسپرس انتری فدرال را می پذیرد. پنجمین دور از قرعه کشی ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ نوا اسکوشیا  از بین روند اولویت بازار کار صورت گرفت.

متقاضیان مهاجرت با تجربه کاری به عنوان پرستاران ثبت نامی یا پرستاران روان پزشکی ثبت نامی از جمله اولویت بازار کار جدید نوا اسکوشیا، که در قرعه کشی ۲۸ اکتبر برگزار شد، قرار داشت.

همه ۴۳۰ نفر دعوت شده در سیستم اکسپرس انتری حساب کاربری دارند، که استخدام متقاضیان سه برنامه مهاجرت اقتصادی ماهر فدرال کانادا : کلاس کارگر ماهر فدرال، کلاس تجاری ماهر فدرال و کلاس تجربه کاری کانادا را مدیریت میکند.

روند اولویت بازار کار به استان نوا اسکوشیا اجازه می دهد تا مجموع اکسپرس انتری را برای متقاضیان با تجربه کاری در مشاغلی که با کمبود نیروی کار در استان است را جستجو نماید و از آنان برای اقامت دائم کانادا در برنامه متقاضیان استانی دعوت به عمل آورد.

متقاضیان استانی که با امتیاز ۶۰۰ در راستای برنامه اکسپرس انتری متقاضیان هستند با نمرات سیستم رتبه بندی جامع CRS و بطور موثر دعوت نامه اقامت دائم کانادایی را که از سوی دولت کانادا می باشد را تضمین میکند.

سخنگوی برنامه منتخب نوا اسکوشیا NSNP بیان کرد که حداقل نمره CRS لازم برای قرعه کشی وجود ندارد.

این پنجمین دور از قرعه کشی نوا اسکوشیا از روند اولویت بازار کار در سال ۲۰۱۹ است. قرعه کشی های سابق شامل نجاران، مدرسان مهد کودک، ویراستاران مالی و حسابداران و متقاضیان اکسپرس انتری زبان فرانسوی را مورد هدف قرار داده بود.

متقاضیان پرستاری که از سوی نوا اسکوشیا در قرعه کشی ۲۸ اکتبر دعوت شده اند، باید مطابق معیارهای زیر براساس موارد مورد نیاز متقاضیان استانی قرار گیرند:

  1. باید شغل اولیه پرستار ثبت نامی یا پرستار روان پزشک ثبت نامی داشته باشد(NOC 3012)
  2. باید سابقه کار سه ساله به عنوان پرستار ثبت نامی یا پرستار روان پزشک ثبت نامی، توصیه نامه از سوی کارفرما داشته باشد.
  3. باید نمره زبانی کانادایی CLB8 یا بالاتر در زبان انگلیسی یا فرانسه در تمامی چهار مهارت داشته باشد.
  4. باید مدرک لیسانس یا برنامه تکمیلی سه ساله یا بیشتر در یک دانشگاه، دانشکده، مدرسه تجاری یا تکنیکی و یا دیگر موسسات داشته باشد.
  5. باید حساب کاربری در اکسپرس انتری داشته باشد که در اول یا پیش از ۱ نوامبر ۲۰۱۸ ارائه شده است.

این دعوت نامه ها ۳۰ روز از تاریخ دعوت نامه NSNP مهلت دارند تا درخواست خود را تکمیل نمایند.

NSNP به نوا اسکوشیا اجازه معرفی تعدادی از متقاضیان مهاجرت برای اقامت دائم کانادا از طریق نه جریان متناسب با نیازهای خاص اقتصادی در این استان را می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک