معرفی مدرسه ابتدایی در کانادا با سایت آکادمیک

مدرسه ابتدایی در کانادا

معرفی مدرسه ابتدایی در کانادا با سایت آکادمیک

آیا با خانواده خود به کانادا مهاجرت نموده اید؟ مدرسه ابتدای ما یک محیط آموزشی غنی، ایمن و حمایتی با بهترین مدرسین جهان برای فرزند شما مهیا می سازد.

کودکان در کانادا برای هشت سال نخست مدرسه در مدارس ابتدایی یا دبستان حضور بهم می رسانند. مدارس از مهد کودک برای سنین 4 یا 5 ساله آغاز می شود و کودکان پس از تکمیل دوره های ابتدایی و دبستان وارد دبیرستان می شوند.

مدرسان با کیفیت، آموزش با کیفیت بالا

کشور کانادا در رتبه سوم ثروتمندترین کشورهای جهان از لحاظ کیفیت آموزشی قرار گرفته است. نقطه قوت ما در ارائه برنامه های آموزشی عالی در مقطع ابتدایی و راهنمایی برای خواندن، ریاضی و علوم است.

دانش آموزان ابتدایی ما به لطف مدرسان بسیار با کیفیت بالاترین دستاوردها را کسب نموده اند. مدرسان کانادایی در قبال کارشان متعهد می باشند. آنها محیط های آموزشی تعاملی و حمایتی را برای کودکان ایجاد می نمایند و برای تقویت یادگیری، روش ها و فناوری های یادگیری نوآورانه را ادغام می نمایند.

مدرسان کانادایی دارای لیسانس هستند و پیش از ورود به حرفه آموزش عملی تدریس دریافت می نمایند. برخی از آنان مدرک فوق لیسانس دریافت می نمایند. تمامی مدرسان باید مهارت های خود را از طریق توسعه منظم حرفه ای بروز رسانی و دریافت نمایند.

استانداردها و تضمین کیفیت از دید سایت آکادمیک

ده استان و سه ناحیه کانادا تحت نظارت آموزش و پرورش می باشند و هر یک از وزارتخانه های آموزش و پرورش آنها اهمیت حفظ استاندارهای بالا را شناسایی می کنند. از طریق شورای وزیران آموزش و پرورش کانادا، سازمان های ملی، برای اطمینان از کیفیت و یکپارچگی در سیستم آموزش و پرورش با یکدیگر همکاری می کنند.

حضور در مدارس ابتدایی در کانادا با سایت آکادمیک

هر یک از استان ها و نواحی تصمیم می گیرند که چه زمانی مدارس شروع و پایان بیابند، اگرچه اصولا از ماه سپتامبر شروع و در ماه ژوئن پایان می یابد. ساعات مدرسه عموما از هشت صبح تا سه بعد از ظهر یا از نه صبح تا چهار بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه می باشد.

یادگیری برای تمامی دانش آموزان در سیستم مدارس عمومی کانادا رایگان می باشد. کودکان باید تا سن 16 یا 18 سالگی در مدرسه، وابسته به استان و ناحیه، حاضر شوند.

مدارس دولتی ابتدایی با سایت آکادمیک

بسیاری از مدارس دولتی ابتدایی کانادا هم اکنون دانش آموزان بین المللی را در برنامه هایشان می پذیرند. مدارس ابتدایی با تامین اعتبار عمومی توسط هئیت های منتخب مدارس، که یک برنامه درسی یا برنامه تحصیلی استاندارد ارائه می دهند، در سطح محلی اداره می شوند. تقریبا تمامی مدارس دولتی دانش آموزان دختر و پسر در یک کلاس درس دارند. این مدارس تنها کلاس های روزانه را ارائه می دهند.

در اکثر مناطق کانادا، دانش آموزان بین المللی می توانند برای تحصیل به زبان های انگلیسی فرانسه یا هر دو را انتخاب نمایند. در کبک، مدارس ابتدایی برای دانش آموزان بین المللی به زبان فرانسه است مگر اینکه والدین درخواست تحصیل به زبان انگلیسی را بدهند.

برخی از استان ها سیستم مدرسه ای مجزایی که شامل کلاس های مذهبی است ارائه می دهند. این بخشی از سیستم مدارس دولتی است که برای عموم آزاد است.

مدارس ابتدایی خصوصی با سایت آکادمیک

مدارس دولتی در کانادا هزینه دریافت می کنند و این مدارس باید آموزش مشابهی همچون مدارس دولتی در همان استان و ناحیه ارائه بدهند. این امر این اطمینان را به وجود می آورد که دانش آموزان دوره های مشابهی از تحصیل را به عنوان دانش آموز در سیستم مدارس دولتی سپری نمایند.

وضعیت حقوقی مدارس خصوصی در سراسر کانادا متفاوت است. برخی از استان ها و نواحی نیازمند مدارس خصوصی برای ثبت نام با وزارتخانه های آموزش و پرورش را دارند. مدارس باید از برنامه درسی و سایر معیارهای تعیین شده توسط آن استان پیروی نمایند.

از طریقی که مدارس خصوصی و مستقل برنامه ها را ارائه می دهند ممکن است از سیستم مدارس دولتی متفاوت تر باشد. اندازه کلاس ها اغلب کوچکتر است و دانش آموزان از برنامه های ویژه بهره می برند. برخی از مدارس خصوصی برنامه های مذهبی و همچنین دروس مدارس استاندارد خواهند داشت. گاهی اوقات مدارس خصوصی تنها برای پسرها یا برای دخترها است.

مدارس خصوصی شامل مدارس خارجی ( با ارتباط سایتی آنلاین) مانند مدارس مانتسوری/ والدورف، مدارس بین المللی باکالاریت و مدارس آروسمیت که برای دانش آموزان ناتوان است می باشد.

هزینه های مدارس ابتدایی در کانادا

مدارس ابتدایی یا دبستان های دولتی برای ساکنین کانادا رایگان است. اگر شما فرزند خود را برای تحصیل به کانادا فرستاده اید، لطفا با مدرسه بررسی نمایید که آیا هزینه ای برای دانش آموزان بین المللی دارند یا خیر. گاهی اوقات مدارس هزینه های کمی را برای کودکان برای مشارکت در فعالت های اضافی همچون تیم های ورزشی یا اردوهای مدارس دریافت می نمایند. اکثر دانش آموزان ناهار خود را به همراه می آورند هرچند، برخی مدارس دارای سلف یا برنامه غذای گرم هستند که در آن صورت دانش آموزان ممکن است غذا بخرند.

الزامات تحصیلی

برای ورود به مدارس ابتدایی کانادا، دانش آموزان باید نشان دهند که :

  1. نمرات مشخصی که مطابق با سطح تحصیلی در کانادا است را به پایان رسانده اند.
  2. مهارت های زبانی حرفه ای به انگلیسی یا فرانسه
  3. نتایج مدرسه یا کارنامه تحصیلی از کشور مبدا

میتوانید از راهنمای ملی مدارس ( خصوصی یا دولتی) برای شناسایی یک مدرسه کانادایی استفاده نمایید و سپس الزاماتی که مدرسه برای دانش آموزان بین المللی قرار داده است را اجرا نمایید.

چگونه ثبت نام نماییم

ممکن است مهلت هایی برای ثبت نام وجود داشته باشد. این امر همچنین برای مدارس خصوصی نیز می باشد. لطفا با مدارس خارجی محلی تماس بگیرید و در صورتی که تمایل به ثبت نام فرزند خود در مدارس ابتدایی دولتی دارید. این تابلوها اغلب دانش آموزان جدید را ارزیابی می کنند، به طوری که دانش آموز می تواند کلاس ها را در کلاس صحیح شروع کند. این مدرسه ممکن است کلاسهای آموزش زبان انگلیسی یا فرانسوی را قبل از اینکه کودک شما کلاسهای دانشگاهی شروع کند، ارائه دهد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش