معرفی مدارس زبان در کانادا با سایت آکادمیک

مدارس زبان در کانادا

معرفی مدارس زبان در کانادا با سایت آکادمیک

مدارس زبان کانادا بهترین مکان برای یادگیری زبان انگلیسی و فرانسوی است و خود را مانند دیگر کشورها در کشور دیگر فرو برد. با وجود این، کانادا برای تنوع مردم، شناخت انگلیسی و فرانسه، زیبای مناظر و تعالی دانشگاهی استاندارد خود معروف است.

استخراج استانداردها برای آموزش عالی کیفیت

مدارس زبان کانادا استانداردهای مداوم را ارائه می دهند که ساختار آموزشی با کیفیت را ارائه می دهد. اینکه آیا شما قصد تحصیل در سواحل آتلانتیک کانادا، سواحل غربی یا هر جای دیگری در بین را انتخاب می کنید، تجربیات شما به لطف گزینه تضمین مدارس زبان با کیفیت، تجربه مثبت خواهد بود.

گزینه های مدارس زبان و فرصت ها از دید سایت آکادمیک

دانش آموزان بین المللی گزینه های زیادی دارند زمانی که حرف از یادگیری زبان در کانادا به میان می آید. شما می توانید زبان انگلیسی یا فرانسه یاد بگیرید در حالیکه در کانادا مشغول به کار یا تحصیل در یک دوره هستید، که این امر به شما کمک می کند تا برای ورود به یک دانشگاه کانادایی یا برنامه دانشکده آماده شوید. شما همچنین ممکن است بخواهید زبان انگلیسی یا فرانسه یاد بگیرید و مزایای تکمیلی ای در کشور خود بدست بیاورید.

زمانیکه به کانادا برای یادگیری زبان می آیید، باید منتظر این موارد باشید:

 1. رویکرد متمرکز
 2. تدریس با کیفیت بالا که نتیجه را تضمین می دهد.
 3. برای یادگیری انگلیسی یا فرانسه، می توانید در کانادا تحصیل یا زندگی کنید.

مدارس زبان کانادا در سراسر این کشور موجود می باشد. این به این معناست که شما می توانید زبان فرانسه را در میان افرادی که به زبان فرانسوی صحبت می کنند بیاموزید. همین موضوع نیز برای یادگیری زبان انگلیسی موجود است.

مدارس معتبر زبان از دید سایت آکادمیک

زمانیکه به دنبال مدرسه زبان درست برای شما و فرزند شما هستیم، به دنبال مدرسه زبان معتبر از سوی زبان های کانادا می باشیم. این اعتبار به این معناست که مدارس از استاندارد های تضمین کیفیت بین المللی شناخته شده پیروی کنند. زبان های کانادا راهنمایی بیش از 225 مدرسه زبان در سراسر کانادا دارد.

زبانهای معتبر کانادایی براساس این موارد می باشد:

 1. خدمات دانشجویی
 2. کارمندان تدریس
 3. برنامه تحصیلی
 4. بازار، ارتقاء و اجرا
 5. پذیرش دانشجو

انواع برنامه هایی که مدارس زبان ارائه می دهند شامل:

 1. مهیا سازی آزمون ( CAEL، ایلتس و تافل )
 2. اردوهای تابستانی
 3. تجارت یا انگلیسی فنی یا فرانسه
 4. ساختار زبانی برای مهیا سازی ورود به دانشکده و دانشگاه
 5. برنامه های تربیتی مدرسان ( سلتا، تسلا و تسول)

مهارت های زبانی برای ورود به برنامه های فوق در کانادا الزامی است

بسیاری از مدارس زبانی دانشجویان بین المللی را برای حضور در دانشکده و دانشگاه در کانادا آماده می سازد.

 • دانشکده ها و دانشگاه های انگلیسی زبان ممکن است از شما درخواست کنند تا آزمون تافل، آیلتس یا CAEL بنویسید.
 • دانشکده ها و دانشگاه های فرانسوی زبان دانشجویان را به صورت انفرادی می آزمایند. برای یادگیری اینکه دانشکده ها و دانشگاه های دقیق چه چیزهایی لازم دارند، با دفتر ثبت نام در مدرسه ای که تمایل به حضور دارید بررسی کنید.

الزامات آموزشی

هر یک از مدارس زبان روند ثبت نامی خود را دارد. برخی از مدارس زبان اقامتگاه مسکونی ارائه می دهد در حالیکه برخی دیگر تجربیات اقامتگاه خانگی برای دانشجویان جوان ارائه می دهد. این بدین معناست که کودکان و افراد جوان با خانواده های کانادایی زندگی می کنند.

دانشجویان 18 ساله و بالاتر: باید برای مجوز تحصیل از دولت کانادا برای حضور در مدارس زبان در کانادا درخواست بدهند.

کودکان بزرگتر ( بالای 18 سال): اگر کودک شما در یک مدرسه زبان در کانادا حضور یابد، باید برای مجوز تحصیل ویژه درخواست بدهید.

شما ممکن است با مدرسه زبانی که برنامه ریزی کرده اید تا در آن حضور بیابید تماس بگیرید. آنها قادر به پاسخ گویی به سوالاتی در خصوص شهریه ها و مجوزهای تحصیلی خواهید بود. بسته به کشور محل اقامت شما مجوز تحصیل می تواند تا 3 ماه طول بکشد، بنابراین حتما برنامه ریزی کنید.

هزینه های مدارس زبان در کانادا از دید سایت آکادمیک

مدارس زبان اغلب به جای یک ترم تحصیلی، دوره هایی را بر اساس تعداد معینی از هفته ها ارائه می دهند. هزینه شهریه در مدارس زبان کانادایی توسط هر مدرسه تعیین می شود.

در اینجا نمونه های ساده ای برای مدارس زبان در برخی از  کلان شهرهای مهم کانادا ( که شامل اقامتگاه یا وعده غذایی نمی باشد)

 • تورنتو: 12 هفته مدارس زبان انگلیسی = 3.515 دلار کانادا
 • شهر کبک: 12 هفته مدارس زبان فرانسه = 3.570 دلار کانادا
 • ونکوور: 12 هفته مدارس زبان انگلیسی = 4.083 دلار کانادا
 • کالگری: 12 هفته مدارس زبان فرانسه = 3.446 دلار کانادا

 

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش