معرفی ده دانشگاه آموزشی برتر از راه دور اروپا با سایت آکادمیک

ده دانشگاه آموزشی برتر از راه دور اروپا

معرفی ده دانشگاه آموزشی برتر از راه دور اروپا با سایت آکادمیک

اگر تمایل به ادامه مدرکی از یک دانشگاه خارجی دارد اما نمی توانید کشور خود را رها کنید، برنامه های از راه دور گزینه های بسیار خوبی می باشند.

با یک مدرک معتبر از یک دانشگاه اروپایی می توانید در شغل و شغل بازار شما، یک مزیت عالی باشد. به همین دلیل آکادمیک لیستی از بهترین دانشگاه های اروپایی را گردآوری کرده است که به دانشجویان بین المللی مدارک آنلاین آموزشی به زبان انگلیسی ارائه می دهند

چگونه آکادمیک لیستی از ده دانشگاه برتر آنلاین اروپایی را ایجاد کرده است

رتبه های دانشگاه های معروف لیستی با بهترین دانشگاه های آنلاین در اروپا ایجاد نکرده است. آکادمیک تصمیم بر آن گرفت تا لیست خود با استفاده از اطلاعات معتبر رتبه بندی QS 2020، که از سوی دانشگاه های برتر ایجاد شده است را گردآوری نماید. چگونه؟ آکادمیک یک دانشگاه با رتبه بالا را از برخی از معروف ترین دانشگاه های از راه دور اروپایی انتخاب نموده است.

در مواردی که آکادمیک نتوانسته یک دانشگاه برتر را برای برنامه های آنلاین ارائه دهد، توانسته یک دانشگاه بدون رتبه با دوره های آنلاین در دسترس ارائه دهد. آکادمیک این امر را انجام داده است تا سعی برآن داشته باشد ک طیف وسیعی از کشورها را پوشش دهد و گزینه هایی را به دانشجویانی که تمایل به کسب یک مدرک از یک دانشگاه برتر اروپایی دارند را ارائه دهد. بنابراین، کشورهای لیست شده در هیچ لیست خاص دیگری موجود نمی باشد.

در اینجا آکادمیک لیست ده دانشگاه برتر اروپایی که مدارک آموزشی از راه دور ارائه می دهند را به شرح زیر اعلام می کند:

  1. دانشگاه و تحقیقات وگینینگن (WUR)، هلند Wageningen University and Research

این دانشگاه همیشه در بین ده دانشگاه برتر هلندی در رتبه بندی معتبر ایجاد شده از سوی دانشگاه های برتر، آموزش عالی تایمز و دانشگاه شانگهای جی آو تونگ است.

دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه وگینینگن در پرتال های آکادمیک اصولا در مقاطع کارشناسی ارشد می باشد. هزینه شهریه ها از 670-2.100 یورو در هر سال تحصیلی متغییر است.

تمامی برنامه های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه های هلندی را بررسی کنید

  1. دانشگاه فریا برلین، آلمان

اکثر برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه فریا برلین برای تمامی دانشجویان، فارغ از ملیت آنان رایگان است. هرچند، هزینه شهریه می تواند برای برخی از دوره های آنلاین تا 9.500 یورو در سال برسد. برنامه های آموزشی از راه دور ارائه شده از سوی دانشگاه فریا معمولا در مقاطع کارشناسی ارشد هستند.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه های آلمان را بررسی کنید.

  1. دانشگاه استوکهلم، سوئد

بیش از 30.000 دانشجو در دانشگاه استوکهلم ثبت نام کرده اند، موسسه ای که بسیاری از مشاغل و توسعه ها در آم به شکل تحقیق انجام می شود، به ویژه در زمینه های علوم و علوم انسانی.

هزینه های شهریه برای دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه استوکهلم می تواند تا 13.000 یورو در هر سال برسد. این دوره ها معمولا در مقاطع کارشناسی ارشد است.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه سوئد را بررسی کنید

  1. دانشکده/ کالج ترینیتی دوبلین، ایرلند

دانشکده/ کالج ترینیتی دوبلین (TCD)، یکی از بهترین موسسات دانشگاهی در ایرلند است، مقام اول را در رتبه بندی ایجاد شده از سوی دانشگاه های برتر، THE و دانشگاه شانگهای کسب شده است.

دوره های آنلاین ارائه شده از سوی TCD در مقاطع کارشناسی ارشد می باشد و شهریه بین 3.500-11.200 یورو در سال متغییر است.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه ایرلند را بررسی کنید

  1. دانشگاه آکسفورد، انگلیس

چه چیزی در مورد دانشگاه آکسفورد بگوییم؟ این دانشگاه یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها در دنیا است که اغلب برای مقام اول در رتبه بندی با دانشگاه کمبریج در حال رقابت است. این دانشگاه دارای استاندارد آموزشی بالا ، تعدادی از اساتید برتر در دنیا و الزامات پذیرش معتبر دارد.

اکثر دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه آکسفورد در مقاطع کارشناسی ارشد است. هزینه شهریه ها بین 1.800-16.500 یورو در سال متغییر است.

دانشگاه آزاد انگلیس موسسه بریتانیایی ارائه شده، که با بیش از 160 مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، در اکثر برنامه های آموزشی از راه دور در پرتال آکادمیک قرار دارد. همچنین می توانید ده دانشگاه برتر بریتانیا را که برنامه های تحصیلی آنلاین ارائه می دهند، را بررسی کنید.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه های انگلیس را بررسی کنید

  1. دانشگاه نیکوسیا، قبرس

دانشگاه نیکوسیا (UNIC)، بزرگترین دانشگاه در قبرس است که بیش از 12.000 (در محیط دانشگاه- آنلاین) دانشجو را در هر سال پذیرا می شود. دانشجویان بین المللی از بیش از 70 کشور دانشگاه نیکوسیا را برای تحصیلات خارجی انتخاب می کند.

دانشگاه نیکوسیا دوره های آنلاین را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. شهریه بین 6.000-12.100 یورو در هر سال می باشد.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه قبرس را بررسی کنید

  1. دانشکده/ مدرسه تجاری EU، اسپانیا

دانشکده/ مدرسه تجاری EU یک موسسه آموزشی برتر خصوصی در اسپانیا است. این دانشگاه بطور عمده بر روی مدارک تجاری و مدیریتی تمرکز دارد و هزینه های شهریه بیشتر است زیرا بودجه دولت سود نمی برد.

دوره های آنلاین از سوی مدرسه تجاری EU ارائه شده هزینه ای بین 12.900-29.850 یورو در سال می ارزد.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه های اسپانیا را بررسی کنید

  1. مدرسه تجاری و مدیریت سوئیس، سوئیس

مدرسه تجاری و مدیریت سوئیس یک دانشگاه خصوصی است که تحصیلات تجاری ارائه می دهد که برای پاسخگویی به نیازهای صنایع متنوع و شرکت های بزرگ طراحی شده است. این موسسه با دانشمندان مختلف و سازمان هایی همکاری می کند که دوره هایی را برای اماده سازی دانشجویان را برای بازار طراحی کرده است.

اکثر دوره های آنلاین ارائه شده از سوی مدرسه تجاری و مدیریت سوئیس در مقاطع کارشناسی ارشد می باشد. هزینه های شهریه بین 600-15.000 یورو در سال می باشد.

دانشگاه رهبری علوم سوئیس، یک موسسه سوئیسی است که اکثر دوره های آنلاین (حدود 50) در پرتال آکادمیک را ارائه می دهد

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه های سوئیس را بررسی کنید.

  1. دانشگاه بین المللی تله متیک UNINETTUNO ایتالیا

دانشگاه بین المللی تله متیک UNINETTUNO، مدرک های آنلاین شناخته شده در سراسر اروپا را ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین به منظور تعیین اهداف تحصیلی در طول مدت تحصیل، مشاوره شغلی را برای دانشجویان هدفمند فراهم می سازد.

دوره های آنلاین که از سوی دانشگاه بین المللی تله متیک UNINETTUNO در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. هزینه شهریه بین 1.600-3.200 یورو در سال می باشد.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه ایتالیا را بررسی کنید.

  1. دانشگاه لوان کاتولیک (UCL)، بلژیک

دانشگاه لوان کاتولیک (UCL)، استخدام مدرسان و محققان از سراسر دنیا که با استانداردهای سختگیرانه دانشگاهی مطابقت دارند، آینده را هدف قرار داده است. تنوع در کارمندان معلم همچنین نشانگر تنوع زیاد دانشجویان بین المللی است که تحصیل در اینجا را انتخاب می کنند.

دانشگاه همواره رویکرد بین رشته ای را از طریق فعالیت های بی شمار مشترک برای تدریس را پیگیری میکند و با چندین دانشگاه در بلژیک و خارج از کشور همکاری دارد.

دانشگاه لوان کاتولیک (UCL)، دوره ها کارشناسی و دوره های کوتاه مدت آنلاین را ارائه می دهد.

تمامی دوره های آنلاین ارائه شده از سوی دانشگاه بلژیک را بررسی کنید.

همچنین در صورت تمایل می توانید ده دانشگاه برتر آمریکایی ارائه دهنده مدراک آموزشی از راه دور را بررسی کنید.

فراموش نکنید که برای کسب پذیرش در مدارک آنلاین، باید الزامات زبانی دانشگاه را بررسی کنید. برای پیشبرد مهارت های زبانی، به دوره آموزشی زبان انگلیسی خارجی ملحق شوید.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش