معرفی دانشگاه پلی تکنیک کوانتلین Kwantlen POLYTECHNIC University با سایت آکادمیک

دانشگاه پلی تکنیک کوانتلین Kwantlen POLYTECHNIC University

معرفی دانشگاه پلی تکنیک کوانتلین Kwantlen POLYTECHNIC University با سایت آکادمیک

دانشگاه پلی تکنیک کوانتلین KPU، یک موسسه نوآور، متحول و هدفمند است که مناطق مترو ونکوور را برای بیش از 35 سال خدمت رسانی می نماید. KPU متعهد است برنامه هایی را برای دانشجویان از طریق ادغام منحصر به فرد از چالش های دقیق دانشگاهی و درخواست فرصت های آموزشی ارائه می دهد که غنی از تجربیات بسیار عالی و به یاد ماندنی است.

KPU در سال 1981 تاسیس گردید و در سال 2008 یک دانشگاه شد. این دانشگاه نام خود را از کوانتلین نخست ملی برگرفت، قلمرو سنتی آن در سراسر منطقه گسترده شده است. در روح کلمه کوانتلین که به معنای دونده ی خستگی ناپذیر است، KPU بدون خستگی برنامه های آموزشی، فرصت های آموزشی دستی و فضاهای دانشگاهی اش را گسترده می نماید.

KPU دارای یکی از بزرگترین مدارس تجاری کارشناسی در غرب کانادا است، برنامه های طراحی بسیار تخصصی و منحصر به فردی در دانشکده طراحی تراشه و شانون ویلسون، موسسات تحقیقاتی اختصاص داده شده به سیستم غذایی و کشاورزی پایدار و به پیشرفته ترین تکنولوژی تجاری و آموزش امکانات تکنولوژی در کانادا است. KPU یک محیط آموزشی استثنایی را ارائه می دهد که با کلاس های کوچک، محیط آموزشی حمایتی و دانشکده های مشغول تقویت شده است.

KPU بیش از 120 برنامه تجاری، هنری، علوم، باغبانی، تجارت کارآموزی، طراحی و سلامت همچون بروزرسانی و آماده سازی دوره های دانشگاهی را با پنج پردیس واقع شده خارج از مترو ونکوور ارائه می دهد. اکثر برنامه ها ورودیه های چندگانه و نکات خروجی دارند که به دانشجویان توانایی فارغ التحصیلی با گواهی، دیپلم و مدرک را ممکن می سازد.

پتانسیل دانشگاهی و تحول ظرفیت تحقیقاتی نه تنها به نیازهای منطقه پاسخ می دهد بلکه جوامع را درگیر می سازد. با تحقیق در بسیاری از رشته ها، چهار دسته اصلی تحقیقات کاربردی در KPUشامل تفکر طراحی، تفکر پایدار، نوآوری در تکنولوژی پاک و ایجاد جوامع سلامت می باشد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) 10.014

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  90

نیمه وقت (کارشناسی) 3.587

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  2

منبع: دانشگاه پلی تکنیک کوانتلین ( ثبت نام اولیه پاییز 2019)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین 4.339-5.855 دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی 19.741 دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( 2019-20).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

دانشگاه پلی کلینیک کوانتلین هیچ خوابگاهی را در محیط دانشگاه یا خارج آن را برای سکونت ارائه نمی دهد

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان