معرفی دانشگاه تلیوکTeluq university با سایت آکادمیک

دانشگاه تلیوکTeluq university

معرفی دانشگاه تلیوکTeluq university با سایت آکادمیک

دانشگاه تلیوک TELUQ در سال ۱۹۷۲ برای در دسترس نمودن دانش ساخته شد، این دانشگاه تنها دانشگاه فرانسوی زبان در شمال آمریکا است که تمامی دوره های از راه دور را ارائه می دهد. هر ساله بیش از ۲۰٫۰۰۰ نفر انعطاف پذیری این دانشگاه را برای تحصیلات دانشگاهی، از کارشناسی تا ارشد، بر می گزینند.

این دانشگاه از سراسر دنیا قابل دسترس است، همچنین عضو شبکه دانشگاهی کبک، بزرگترین دانشگاه شبکه ای کانادا، نیز می باشد. این دانشگاه فعالیت های تدریسی در زمینه های اصلی دانش انجام می دهد که شامل مدیریت، حسابداری و مالی، روانشناسی، فناوری آموزشی، اطلاعات فناوری و فناوری دولتی همچنین علوم انسانی و اجتماعی است.

با آموزش از راه دور، این دانشگاه به دانشجویان این اجازه را می دهد تا سفرهای خود را محدود نموده و برنامه های تحصیلی خود را براساس نیازشان سازمان دهی نمایند. بنابراین، دانشجویان راحت تر کار، مطالعه و زندگی شخصی را اداره می نمایند. در طی مسافرت، از حمایت و نظارت شخصی بهره می برند.

این دانشگاه به خاطر داشتن برنامه آموزش از راه دور منحصر به فرد متمایز است. بنابراین بخش های تحقیقاتی آن تا حدودی با این ویژگی رنگ آمیزی شده است، این باعث شده است که آن را به عنوان رهبر در زمینه تحقیق و تدریس از راه دور در زبان فرانسوی در آمریکای شمالی قرار گیرد.

از دیگر مباحث مهم تحقیقاتی در دانشگاه تلیوک می توان به مواردی همچون محاسبات شناختی، اقتصاد دانش، روابط خانوادگی شغلی، روانشناسی اجتماعی، سلامت محیط و روان اشاره کرد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۸۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۲۸

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۷۵۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۹۶

منبع: اداره مشارکتی بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۷٫۹۴۰-۱۷٫۴۲۱ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

از زمانی که این دانشگاه تمامی دوره های خود را به صورت از راه دور ارائه می دهد، دیگر اقامتگاهی را برای دانشجویان ارائه نمی دهد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان