معرفی دانشگاه اوتاوا University of Ottawa با سایت آکادمیک

دانشگاه اوتاوا University of Ottawa

معرفی دانشگاه اوتاوا University of Ottawa با سایت آکادمیک

دانشگاه اوتاوا بزرگترین دانشگاه دو زبانه ( انگلیسی-فرانسوی) جهان می باشد، در جاییکه دانشجویان قادرند زبان انگیسی، فرانسه یا هر دو را انتخاب نمایند.

این دانشگاه واقع در پایتخت ملی، دسترسی آماده به موسسات کانادایی اصلی را ارائه می دهد. این دانشگاه نزدیک پارلمان کانادا، ساختمان ها و ادارات دولتی فدرال، سازمان های غیر دولتی و غیر انتفاعی، کتابخانه های بزرگ، موسسات تحقیقی و مراکز بهداشتی بر شخصیت آن، به مکانی منحصر به فرد برای مطالعه قرار گرفته است.

دانشگاه اوتاوا در سال 1848 تاسیس و اکنون بیش از 42.000 دانشجو را در 9 دانشکده در رشته های هنر، حقوق، آموزش، مهندسی، پزشکی، علوم، علوم بهداشتی، علوم اجتماعی و دانشکده مدیریت تلفر (Telfer)ثبت نام می نماید.

این دانشگاه حدود 550 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که شامل بیش از 83 مورد که گزینه شرایط کار را در یکی از پنج برنامه بزرگ کانادایی ارائه می دهد، یکی که دارای نرخ قرارگیری 97 درصد است و دانشجویان را قادر می نماید تا تجربیات کاری علمی را کسب نمایند، شبکه های حرفه ای را بسازند و مشاغل آینده را برای آنان مهیا سازد. دانشگاه همچنین فرصت هایی را به دانشجویان ارائه می دهد تا با کسب مدارک لیسانس یا دکترا، دانش خود را بکار گیرند، یا از یک برنامه گواهی فارغ التحصیلی کاملا تخصصی، پیروی کنند.

دانشگاه اوتاوا در بین 10 دانشگاه برتر تحقیقاتی دانشگاهی در کانادا قرار دارد. با تشکر از زیر ساخت های پیشرو و محققان مشهور جهان هر ساله نزدیک 300 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی جذب می نماید. زمینه های اصلی تحقیقات شامل سلامت، جامعه الکتریکی، کانادا و جهان و علوم مولکولی و محیط زیست است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) 31.700

تمام وقت (کارشناسی ارشد) 6.400

نیمه وقت (کارشناسی) 4.900

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) 1.300

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز 2019)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی 6.088 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین 6.367-7.798 دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی 36.161 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین 16.334-27.519 دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( 2019-2020).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان