معرفی دانشگاه آلگوما Algoma university با سایت آکادمیک

دانشگاه آلگوما Algoma university

معرفی دانشگاه آلگوما Algoma university با سایت آکادمیک

دانشگاه آلگوما در سالت اس تی مارین در سال ۱۹۶۵ تاسیس گردید، و از آن زمان تاکنون رشد روز افزون داشته و شامل برنامه های دانشگاهی در برمپتون و تیم مینس است. دانشگاه آلگوما یک دانشگاه کوچک، تکمیلی و تدریس محور است که بر تامین نیازهای اونتاریو شمالی تاکید دارد، طیف وسیعی از مدارک و گواهی های هنرهای آزاد، علوم و رشته های حرفه ای از طریق مدارس تجاری و اقتصادی را ارائه می دهد.

دانشگاه آلگوما در سایت پیشین مدرسه مسکونی هندوستان شینکائو واقع شده بود، این دانشگاه یک محیط منحصر به فرد و از لحاظ تاریخی غنی برای یک جامعه ی متقاطع فرهنگی ارائه می دهد که در آن آنیشینابه ( Anishinaabe) (First Nation, Métis, and Inuit)، کانادایی ها و دانشجویان بین المللی با یکدیگر و از یکدیگر با روحیه دوستی و احترام یاد میگیرند.

دانشگاه آلگوما به دانشجویان دسترسی فرصت های بی پایان در داخل و خارج از کلاس را ارائه می دهد. دانشگاه آلگوما به داشتن محور دانشجویی افتخار می نماید. کلاس ها بصورت کوچک می باشد و اساتید آن برای کمک در دسترس می باشند. آموزش کاربردی یکی از عوامل حیاتی روش آلگوما است که به دانشجویان این امکان را می دهد به هر آنچه که در دنیای واقعی می آموزند درخواست بدهند.

در پاسخ به رشد نیازهای فزاینده شهر برمپتون، دانشگاه آلگوما برنامه هایش را در این زمینه با ایجاد مرکز اجتماعی، فرهنگی و نوآوری اقتصادی توسعه می دهد. علاوه بر برنامه ریزی ارائه شده از سوی مدارس تجاری و اقتصادی، دانشگاه برنامه هایی را در علوم کامپیوتر، روانشناسی و اقتصاد جامعه و توسعه اجتماعی ارائه می دهد.

دانشگاه آلگوما همچنین طیف گواهی های فارغ التحصیلی خود را با هدف دانشجویانی که پیشتر مدرکشان را اخذ نموده اند، گسترش داده است. دانشگاه این فرصت ها را به دانشجویان می دهد تا دانش خود را افزایش دهد، ضمن ایجاد دیدگاه های جدید در رشته های جدید، که می تواند در بازار کار پس از فارغ التحصیلی به آنها پیشتاز باشد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۲۷۰

منبع: انجمن دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۸۶۵ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۸٫۲۸۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط و خارج از دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان