معرفی دانشکده ها و مدارس حرفه ای در کانادا با آکادمیک

دانشکده ها و مدارس حرفه ای در کانادا

معرفی دانشکده ها و مدارس حرفه ای در کانادا با آکادمیک

با انتخاب تحصیل کردن در یک دانشکده یا مدرسه حرفه ای در کانادا، به معنای این است که شما یک تجربه کار محور را انتخاب نموده اید که با بازار جهانی در حال تغییر هماهنگ است. آکادمیک پیشنهاد می دهد که برای تحصیل به کانادا بیایید و در این صورت تجربه کلاس جهانی را کسب خواهید نمود و با فرصت های بی نهایت برای پیشبرد دانش و مهارت های خود را تکمیل خواهید نمود.

آموزش کاربردی برای دنیای واقعی

آیا ایده کسب تجربه کاری با ارزش در حین تحصیل را دوست دارید؟ دانشکده ها و مدارس حرفه ای ما راه های بیشماری را برای انجام دادن شما ارائه می دهد. هر کاری که از نزدیک با تجارت و صنعت همکاری می کند تا برنامه هایی را طراحی کند که آموزش و پرورش و مهارت هایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند را آموزش دهد، ارائه می دهد. شما می توانید در دوره های کارآموزی، برنامه های مشارکتی و جایگاه های کاری که تجربیات واقعی جهانی در حین تحصیل را به شما به ارمغان خواهد آورد شرکت نمایید.

با توجه به دانشکده کانادایی، شما می توانید گواهی، دیپلم یا فوق دیپلم کسب نمایید. شما همچنین می توانید برنامه های انتقالی دانشگاه، برنامه های کارآموزی یا دوره های کامل علمی کاربردی را شرکت نمایید.

آیا می دانستید؟

بیشتر و بیشتر دانشجویان دانشکده، دارای مدرک دانشجویی هستند. این دانشجویان به دانشگاه می آیند تا آموزش کاربردی که به آنها مهارت های مشخص را ارائه می دهد و آنان را به معنای کار واقعی منجر می کند آموزش ببینند.

برنامه هایی که متناسب نیاز شما هستند.

آیا به برنامه های فناوری نانو، طراحی سایت، کار اجتماعی، پرستاری علاقمند هستید؟ هر آنچه اشتیاق شماست ما برای آن برنامه داریم. از بین بیش از 10.000 برنامه در 127 دانشکده بنیادی عمومی، موسسات و پلی تکنیک در سراسر کانادا می توانید انتخاب نمایید. این موسسات طیف وسیعی از گزینه های تحصیلی در زمینه های فنی و حرفه ای را ارائه می دهد که شامل:

 • کشاورزی و مواد غذایی کشاورزی
 • رسانه ای و روزنامه نگاری
 • بازرگانی
 • بهداشت دندان
 • طراحی
 • فناوری مهندسی
 • محیط زیست
 • سلامت
 • مدیریت مهمان نوازی
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • زبان و هنر
 • علوم
 • خدمات اجتماعی

برنامه های دانشکده کانادایی مبناهای نیمه وقت و پاره وقت را هم به صورت حضوری و هم از طریق آموزش از راه دور آنلاین ارائه می دهد. برنامه ها با مدت زمان های مختلف از چند ماه تا 4 سال می باشند. زمانیکه در کانادا تحصیل می نمایید، می توانید تحصیلات خود را به انگلیسی یا فرانسه تکمیل نمایید. انتخاب با شماست.

تحقیقات کاربردی که نوآوری را پشتیبانی می نماید

اگر شما ذهن کارآفرینی دارید، کانادا کشوری است که باید در آن باشید. به عنوان دانشجوی دانشکده در کانادا، شما به آزمایشگاه ها، مراکز تجاری و شتاب دهندگان کارآفرینی برای رشد ایده های تجاری را در دسترس دارید. شما همچنین مربیگری و حمایت های مربیگری را دریافت خواهید نمود بنابراین می توانید بودجه لازم برای سرمایه گذاری را بیابید.

دانشکده ها، موسسات و پلی تکنیک های ما با سرمایه های کوچک و سایز متوسط برای خلق، بازسازی یا پذیرش محصولات که شامل خدمات، فناوری ها و روندها است، کار می کنند. تمامی این ها درها را برای تجربه کار عملی و فرصت ها برای آینده باز می کند.

حقایق سریع

دانشکده های کانادایی بیش از 400 مرکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و مراکز دسترسی به فناوری تخصصی دارند که به دانشجویان دسترسی مناسب به فناوری، تجهیزات، مربیگری و کارشناسی را می دهد.

هزینه های دانشکده ها و مدارس حرفه ای در کانادا

برنامه های دانشکده ای انواع متنوعی دارند، در نتیجه این برنامه های نسبت به تحصیلات دانشگاهی ارزانتر هستند. برخی از برنامه ها شامل آموزش های کاری یکپارچه هستند که سبب کسب درآمد در زمان حضور شما در کانادا می شود.

شما می توانید دانشکده ها و مدارس حرفه ای با کیفیت بالایی در کانادا بیابید که شامل شهرهای کوچک و شهرک هایی که هزینه های زندگی کمتر است باشند. حتی شهرهای بزرگتر کانادا نسبت به بسیاری از شهرهای جهان نسبتا مقرون به صرفه تر هستند.

هزینه های شهریه برای دانشجویان بین المللی در کانادا وابسته به برنامه و مکانی که انتخاب می نمایند متغییر است. شما می توانید با توجه به ابزار جستجوی آکادمیک برنامه دانشگاهی خود را بیابید و محاسبه کنید که چه مبلغی برای شما خواهد داشت.

متوجه خواهید شد که برخی از مدارس شهریه های رایگانی را ارائه می دهند در حالیکه دیگر مدارس حدودا از CAD 2.000 دلار کانادا در سال تا CAD 18.000 دلار کانادا در سال برای شهریه براساس دانشکده و برنامه تحصیلی شما دریافت می نمایند. این امر می تواند تحقیقات شما را انجام دهد، بنابراین سعی کنید حداکثر 3 دانشکده و مقصد را در یک جستجو انتخاب نمایید. ابزار ما این کار را برای شما انجام می دهد.

این امر همچنین  هزینه هایی را برای مخارج زندگی در بردارد. آکادمیک متوجه شده است که متوسط مخارج زندگی حدودا CAD 12.000 دلار کانادا برای هر دانشجوی دانشمند کانادایی می باشد.

بورس های تحصیلی برای تحصیل در کانادا

ممکن است شما واجد شرایط برای اخذ بورس تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی یا بورس برای تحصیل در کانادا باشید. دولت کانادا، استان ها و نواحی و برخی از موسسات آموزشی بودجه هایی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند.

هفت گام برای کسب تجربه تحصیل در کانادا

 1. برنامه تحصیلی خود را انتخاب نموده و بیابید چه کسی آن را ارائه می دهد.
 2. بورس های تحصیلی را بیابید و برای آن درخواست بدهید.
 3. برای دانشگاه های کانادایی که مورد علاقه خود است درخواست بدهید.
 4. بودجه تحصیلات در کانادا را مهیا سازید.
 5. مجوز تحصیلی خود را کسب نمایید.
 6. زندگی جدید در کانادا را برنامه ریزی نمایید.
 7. پیش از ترک کشور خود، به لیست موارد مورد نیاز مهاجرت به کانادای آکادمیک را بررسی نمایید.

الزامات پذیرش

هر یک از دانشکده ها و مدارس حرفه ای در کانادا الزامات پذیرش خود را دارند.

برای کسب از اطلاعات در خصوص این الزامات پذیرش برای برنامه ای که می خواهید شرکت کنید، وب سایت دانشکده ای که علاقه به حضور در آن را دارید، مطالعه کنید. می توانید به بخش جستجوی دانشگاه و دانشکده آکادمیک مراجعه کرده تا به وب سایت آنان دسترسی بیابید.

برای تحصیل در دانشکده کانادایی، شما باید توانایی زبان انگلیسی و فرانسه خود را، وابسته به زبانی که برای تحصیل انتخاب نموده اید را ثابت کنید.

 • دانشکده های انگلیسی زبان ممکن است از شما آزمون های تافل، آیلتس یا سی ای ی ال CAEL را بخواهند.
 • موسسات فرانسوی زبان دانشجویان را انفرادی ارزیابی می نمایند. برای کسب اطلاعات دقیق از آنچه که دانشکده چه چیزی را نیاز دارد، با دفتر ثبت نام دانشکده ای که تمایل به حضور در آن دارید، بررسی نمایید.
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان