مطالعات فارغ التحصیلی در کانادا با سایت آکادمیک

مطالعات فارغ التحصیلی در کانادا

مطالعات فارغ التحصیلی در کانادا با سایت آکادمیک

آینده خود را با مدرک فارغ التحصیلی از یک دانشگاه کانادایی متحول کنید. کانادا با شهرت جهانی در آموزش و تحقیقات عالی، انتخاب ایده عالی برای مدرک فوق، PHD و مطالعات دکترا است.

کانادا رهبر تحقیقات و نوآوری جهان

دانشگاه های کانادا تحقیقات را با بالاترین میزان در جهان انجام می دهند. فرهنگ تحقیقاتی پر رونق کانادا از نظر تأثیر در زمینه های پزشکی بالینی، زیست شناسی، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی، شیلات و جنگلداری، علوم زمین و محیط زیست، اقتصادی و تجارتی از میانگین G7 فراتر رفته است.

برای تحقق این امر، دانشگاه های کانادایی ۱۳ میلیارد دلار کانادا صرف تحقیقات و توسعه (R&D)، نموده است و چهل درصد از R&D کل کانادایی ها را در سال ۲۰۱۴ تشکیل داده است.

کانادایی ها تاریخ مغرورانه طولانی ای در پیشبرد نوآوری دارند که دنیا را تغییر داده است، از جمله می توان به صندلی چرخ دار برقی، فناوری فضای Canadarm، فیلم IMAX، زبان برنامه نویسی Java و انتقال رادیویی بیسیم اشاره کرد.

ما همچنین لیست بلند بالایی از پیشرفت های پزشکی و علمی داریم. در میان آنان انسولین، ضربان ساز، درمان HAART به عنوان پیشگیری از HIV، جراحی قلب باز و سلولهای بنیادی قابل پیوند. اخیراً، یک دانشجوی دکترا در کانادا یک کشف مقدماتی سرطان را در دانشگاه کوئین انجام داد. کاترین مایرون ترکیب شیمیایی ای ( DNA binder) کشف نموده است که می تواند سلول های سرطانی را خاموش کند و از انتشار آن جلوگیری نماید.

چرا نام خود را در لیست اضافه نمی کنید؟ برنامه های تدریسی و تحقیقی امکانات بی پایانی را برای شما ارائه می دهد تا با محققان برجسته جهان در آزمایشگاه های تحقیقاتی حاشیه همکاری کنید.

گزینه های برنامه فارغ التحصیلی

در واقع هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاهی در دانشگاه های کانادا برنامه های مدرک فارغ التحصیلی را ارائه می دهند.

 • مدرک فوق مستلزم یک یا دو سال تحصیل پس از تکمیل مدرک لیسانس را می خواهد. در کانادا، تحصیلات فوق می تواند شامل پایان نامه، تمرین، مقاله تحقیقی و یا برنامه های دوره محور است.
 • مدرک PHD و دکترا شامل سه تا پنج سال تحصیل و همچنین پایان نامه است. این روند پس از تکمیل مدرک فوق صورت می گیرد. دوره PHD شامل پایان نامه ای است که شما آن را بر اساس تحقیقات گسترده و اصلی در رشته خود مهیا می سازید.
 • دانشجویان بین المللی، کیفیت سیستم آموزشی کانادا را در شمار نخستین دلایل انتخاب کانادا برای تحصیلات بیان می کنند. چرا به آنها ملحق نمی شوید؟

موسسات کانادایی در هر دو مدرک فوق و برنامه Phd همچون گزینه های آنلاین و آموزش از راه دور ارائه می دهد.

پرونده تحصیلات عالی در کانادا

 1. کانادا به عنوان چهارمین مقصد دنیا برای کیفیت آموزش شناخته شده است. آکادمیک به دانشجویان بین المللی پیشنهاد می کند.
 2. کانادا همچنین رتبه چهارم را در بین دانشجویان بین المللی برای داشتن بهترین خروجی دانشجویان فارغ التحصیل را کسب نموده است.
 3. مطالعات فارغ التحصیلی در کانادا به میزان متوسط ۱۶٫۲۵۲ دلار کانادا برای یک مدرک قابل پرداخت است.
 4. کانادا سه درصد از میزان تحقیقات علمی دنیا را به خود اختصاص داده است درحالیکه تنها حدود نیم درصد از جمعیت دنیا را دارد.
 5. تنها ۲۶ دانشگاه کانادا در بین رتبه بندی مسابقات جهانی QS سال ۲۰۱۸ قرار گرفته، دستاوردی که تنها با تعداد معدودی از کشورهای دیگر مطابقت دارد.

هزینه های تحصیلات فارغ التحصیلی در کانادا

تحصیلات فارغ التحصیلی شما یک سرمایه گذاری شغلی هوشمندانه است. برنامه های فوق و PHD کانادا در سراسر دنیا شناخته شده هستند و هزینه نسبتاً پایین زندگی ما این فرصت را برای دانشجویان بین المللی مانند شما جذاب تر می باشد. حتی دانشگاه های بزرگ کانادا نسبت به دیگر شهرهای سراسر دنیا ارزان تر است.

هزینه های شهریه فارغ التحصیلی در کانادا وابسته به برنامه و موقعیتی که انتخاب می کنید متغییر می باشد. می توانید با استفاده از موتور تحقیقاتی آکادمیک برنامه تحصیلی فارغ التحصیلی و محاسبات آنچه که برای شما خواهد ارزید را بیابید.

برای آنکه به شما هزینه های ایده ال را ارائه دهیم، آکادمیک ابزار جستجو را بر روی شماری از برنامه های فوق و PHD در سراسر کانادا را ارزیابی می نماید. آکادمیک بر این موضوع واقف است که شهریه ها می تواند از ۲٫۵۰۰ دلار کانادا در سال تا حدود ۱۸٫۰۰۰ دلار کانادا در سال برای برنامه های مدرک فوق در نظر گرفته شود. در برنامه های PHD این مبلغ ممکن است از حدود ۲٫۵۰۰ دلار کانادا تا ۱۷٫۰۰۰ دلار کانادا در سال باشد. مطمین شوید که برنامه های استان ها و مدارس مختلف را مقایسه کنید اگر بودجه برایتان اهمیت دارد. این ابزار همچنین هزینه های تخمینی برای کتاب ها و لوازم التحریر را نیز بررسی اعلام می نماید.

هزینه اقامتگاه، غذا و سیستم حمل و نقل محلی شهر به شهر متغییر است. ابزار جستجوی آکادمیک ایده خوبی از هزینه ها که یکباره برای انتخاب مدرسه می کنید را به شما خواهد داد، هرچند آکادمیک متوجه شده است که هزینه های زندگی برای یک سال حدود ۱۲٫۰۰۰ دلار کانادا می شود.

بورس های تحصیلی در کانادا

ممکن است شما واجد شرایط برای بورس، کمک مالی و کمک هزینه تحصیلی برای تکمیل تحصیلات تکمیل خود در کانادا باشید. دولت کانادا، استان ها و نواحی و برخی از موسسات آموزشی بودجه هایی را برای دانشجویان بین المللی را ارائه میدهد.

هفت گام برای تحصیل در تجربه کانادا

 1. برنامه تحصیل خود را انتخاب کنید و بیابید چه کسی آن را ارائه می دهد.
 2. بورس تحصیلی را بیابید و برای آن درخواست بدهید.
 3. برای دانشگاه های کانادای که به آن علاقه دارید درخواست بدهید.
 4. بودجه تحصیلات خود در کانادا را مهیا سازید.
 5. مجوز تحصیل خود را اخذ نمایید.
 6. برنامه زندگی جدید خود در کانادا را برنامه ریزی نمایید.
 7. چک لیست مسافرت به کانادای آکادمیک را پیش از ترک کردن وطن مطالعه نمایید.

الزامات پذیرش و اعتبارات

هر دانشگاهی در کانادا الزامات پذیرش خود را دارد. برای یاد گرفتن الزامات پذیرش برای برنامه هایی که قصد دنبال کردن آن را دارید، وب سایت دانشگاهی که تمایل به حضور در آن را دارید را بررسی کنید. برای تعیین اینکه اعتبارات موجود در مورد آن برنامه قابل استفاده است، مستقیما با دانشگاه تماس بگیرید. شما از ابزار جستجوی دانشگاه ها و دانشکده های آکادمیک را برای کسب اطلاعات آنها استفاده نمایید.

برای تحصیل در دانشگاه کانادا، باید توانایی های زبان انگلیسی یا فرانسه خود را وابسته به زبانی که برای تحصیل انتخاب نموده اید، اثبات کنید.

 • دانشگاه های انگلیسی زبان ممکن است شما را ملزم به نوشتن آزمون های تافل، آیلتس یا ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاهی کانادا (CAEL) را بدهد.
 • دانشگاه های زبان فرانسه دانشجویان را بطور جداگانه ارزیابی می کنند. برای یادگیری آنچه که یک دانشگاه خاص نیاز دارد، با دفتر ثبت در مدرسه ای که تمایل به شرکت در آن هستید، تماس بگیرید.
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان