مشاغل کانادا-کارآموزی_مشاغل نیمه وقت و مشاغل پس از تحصیل

مشاغل کانادا-کارآموزی_مشاغل نیمه وقت و مشاغل پس از تحصیل

مشاغل کانادا-کارآموزی_مشاغل نیمه وقت و مشاغل پس از تحصیل

کسب درآمد کنید پس از آنکه آموختید: کشور کانادا استانداردهای بالایی از زندگی و چشم اندازهای شغلی خوبی را برای مهاجران با پتانسیل ارائه می دهد. این بدین معناست که فرصت های شغلی بسیاری برای دانشجویانی که در حال تحصیل و یا تمام کرده اند وجود دارد. مردم دوستانه رفتار می کنند و پاداش هم عالی است و تعادل خوب و سالمی در زندگی و کار وجود دارد. اگر در حال تحصیل در کانادا می باشید، به شما پیشنهاد میکنیم که بودجه کافی در بانک داشته باشید تا زمانیکه در آنجا اقامت دارید نیازی به کار کردن نداشته باشید چرا که هیچ ضمانتی برای پیدا کردن کار در حین تحصیل وجود ندارد.

دورنمای شغلی از دید آکادمیک

تفاوت فاحشی بین استخدام شدن برای یک کار تمام وقت ایده آل پس از فارغ التحصیلی و کار نیمه وقت حین تحصیل برای پشتیبانی مالی وجود دارد. وقتی که بحث کار تمام وقت پس از به اتمام رساندن برنامه ی تحصیلی بین المللی به میان می آید، مسلما شما تجربه کار در صنایع خارجی را می خواهید. برای واجد شرایط شدن پس از اتمام تحصیل باید برای مجوز کار تحت برنامه مجوز کار پس از تحصیل درخواست بدهید. این روند به دانشجویان ، دانشجویان مقطع متوسطه خارجی که تمایل به اقامت دائم در کانادا پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار در رشته ی تحصیلی خود را دارند، صادر می گردد. پیش از اقدام به تحقیق در خصوص گزینه های بخش های بسیار معروف و مشاغل پر درآمد در کانادا، بهتر است در مورد اینکه کار در حین تحصیل دشوار است یا ساده تحقیق کنید.

مشاغل پاره وقت از دید آکادمیک

یکی از جالب ترین موضوعات در مورد تحصیل در خارج این است که دانشجویان بین المللی میتوانند مخارج روزانه ی خود را با مشاغل پاره وقت تامین نمایند.

مشاغل در محیط دانشگاه از دید آکادمیک

میتوانید در محیط های دانشگاهی که برای تحصیلات عالیه درخواست داده اید، مشغول به کار شوید. شما مجاز به کار براساس شرایط صلاحیت خود میتوانید 20 ساعت در هفته در حین تحصیل کار کنید و در تعطیلات به صورت تمام وقت کار کنید. از کارفرمایان در محیط کاری دانشگاهی به عنوان کارفرمایان امکانات تسهیلاتی، اجاره ای یا اجاره شده توسط موسسات آموزشی تعریف می شوند.

مشاغل خارج از محیط کار از دید آکادمیک

در صورت کار خارج از محیط دانشگاه در حین تحصیل، دانشجویان بین المللی باید مجوز معتبر کار خارج از محیط دانشگاه را داشته باشند. برای واجد شرایط شدن در مشاغل خارج از محیط دانشگاه، باید دانشجوی تمام وقت در یکی از موسسات مقطع متوسطه با بودجه ی عمومی یا در یک موسسه خصوصی که مجاز به اعطای مدرک است، باشید.

همکاری و کارآموزی از دید آکادمیک

یافتن یک کارآموزی در دامنه ی شما گامی اساسی در جهت تحقق اهداف شغلی شما است. این امر همیشه ایده ی بسیار خوبی است که صنایع را تجربه کنید در حالیکه یک دوره ی تخصصی را دنبال می کنید که در زمینه ی بین المللی نیز می باشد. قرار گرفتن در حیطه صنعت به شما کمک می کند تا بینشی در صنعت داشته باشید و درک ازدامنه رشته ی انتخاب شده پیدا کنید.

زمانیکه در کانادا مشغول به کار هستید، برخی از دوره ها وجود دارد که استخدام بخش مهم دوره می شود. دوره های معدودی وجود دارد که مستلزم به داشتن تجربیات حرفه ای برای فارغ التحصیلان دارد و همچنین پس از نشان دادن تجربیات کاری مرتبط، هم در مشاغل در محیط دانشگاه، هم در خارج از دانشگاه مدارک خود را ارائه می دهند. کارآموزی یا همکاری بیش از 50% برنامه ی نهایی تحصیلی را پوشش نمی دهد.

برای این امر لازم است برای مجوز کار درخواست بدهید. برای اخذ درخواست مجوز کار، شما مستلزم داشتن نامه ای از سوی دانشکده هستید تا ثابت کنید که کارفرما و شغلی که دارید بخش مهمی از دوره تحصیلی شما است که برای مدرک شما الزامی است. در مجوز کار شما، دانشگاه به عنوان کارفرمای شما ذکر خواهد شد و تاریخ انقضا با مجوز تحصیل شما مطابقت خواهد داشت. قبل از شروع به کار باید مجوز کار را اخذ نمایید.

انواع درخواست های شغلی درخواستی

برنامه های افزودنی به مجوز کار دانشجویان

( شامل همکاری، مجوز کار خارج از محیط دانشگاهی و کارآموزی)

 

 

 

 

مجوز کار دانشجویان تازه وارد

( شامل همکاری، مجوز کار خارج از دانشگاه، کارآموزی و مجوز کار پس از تحصیل)

 

ارسال درخواست به :

شهروندی و مهاجرت –

مجوز کار

CPC – ویرجینیا

6212- خیابان 55، واحد 202 ویرجینیا AB T9C 1X6

 

 

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره اولیه رایگان