قرعه کشی کبک

قرعه کشی کبک

کبک از ۱۶۹ متقاضی کارگر ماهر در آخرین قرعه کشی آریما دعوت به عمل آورد. هم اکنون استان کبک از ۱۵۹۵ متقاضی QSWP، با یک پروفایل آریما از ماه جولای دعوت به عمل آورد.

استان کبک دعوت نامه های جدیدی را برای درخواست انتخابی تحت برنامه کارگر ماهر کبک از ۱۶۹ متقاضی مهاجرت در آخرین قرعه کشی خود صادر کرد.

جزئیات قرعه کشی ۲۵ سپتامبر امروز اعلام شد.

وزارت مهاجرت کبک اعلام کرد که متقاضیان دعوت شده در این دور آخر در بین حدود ۱۶۰۰۰ برنامه کارگران ماهر کبک QSWP، بودند نامزدهایی که برنامه های اصلی خود را با برنامه اصلاحات در قانون مهاجرت کبک در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ به قانون تبدیل کردند، لغو شدند.

علاوه بر این، آنها از پوششی که در مکان است، مستثنا بوده اند. در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ زمانیکه برای نخستین بار در برنامه کارگران ماهر کبک درخواست دادند یا در کبک برای تحصیل یا کار موقت ساکن بودند.

همگی این دعوت شدگان در ۲۵ دسامبر، ابراز علاقه ای در پرتال ثبت نام آنلاین استان کبک، اریما ایجاد کرده اند.

استان کبک هم اکنون از ۱۵۹۵ متقاضی QSWP با حساب کاربری آریما از ۴ جولای دعوت به عمل آورد.

آریما چیست؟

سیستم آریما در سال ۲۰۱۸، برای مدیریت بانک متقاضیان QSWP قبل از اینکه برنامه از نوع مکتوب تغییر کند معرفی شد، درخواست نخستین رویداد -نخستین خدمت به یک سیستم ابراز علاقه EOI نزدیک شده است.

سیستم ابراز علاقه کبک بانک متقاضیان، گواهی انتخابی کبک را مدیریت میکند که برای درخواست براساس QSWP اقامت دائم استانی را الزامی میکند.

متقاضیان علایق خود را با ایجاد یک پروفایل در سیستم آریما بیان میکنند که بعدا در مجمع متقاضیان قرار میگیرد و براساس امتیاز یا دیگر معیارها رده بندی می شوند.

وزارت مهاجرت کبک دعوت نامه های درخواست برای CSQ، مطابق نمرات متقاضیان یا دیگر عوامل همچون نیاز به نیروی کار در مناطق دور افتاده را صادر میکند.

متقاضیانی که CSQ، دریافت می نمایند می توانند برای اقامت دائم به وزارت مهاجرت فدرال کانادا درخواست بدهند، که سوابق پزشکی و کیفری را تایید می نماید.

در صورتی که دعوت نامه گواهی انتخاب کبک را دریافت نمودید، می توانید به [email protected] ایمیل بزنید و در مورد مراحل بعدی درخواست خود یاد بگیرید.

 

, , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک