قرعه کشی اخیر مانیتوبا

قرعه کشی اخیر مانیتوبا

در قرعه کشی اخیر مانیتوبا از ۱۵۷ کارگر ماهر و دانشجوی بین المللی دعوت به عمل آمد. مانیتوبا ۶٫۷۳۱ دعوت نامه برای متقاضیان کار ماهر در سال ۲۰۱۹ صادر کرده است.

استان مانیتوبا از ۱۵۷ نیروی کار ماهر خارجی که برای نامزدی استانی برای اقامت دائم که در قرعه کشی جدید در ۲۴ اکتبر برگزار شد، دعوت به عمل آورد.

دعوت نامه ها برای متقاضیان برنامه نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) نیروی کار ماهر مانیتوبا، نیروی کار خارجی و مهاجران آموزشی بین المللی ارسال شده است.

MPNP بخشی از برنامه نامزدی استانی کانادا است که به متقاضیان استانی کانادا و حومه اجاره میدهد تا در شمار نیروهای کار ماهر و دیگر مهاجران کلاس اقتصادی که هرساله برای اقامت دائم کانادا تقاضا میدهند نامزد شوند.

مانیتوبا ۶٫۷۳۱ دعوت نامه برای متقاضیان استانی و متقاضیان کار ماهرکه در این سال درخواست داده اند صادر کرده است.

دعوت نامه هایی که به عنوان نامه درخواست توصیه (LAA) به شرح زیر تقسیم می گردد:

  1. کارگران ماهر در مانیتوبا: ۱۱۷
  2. کارگران ماهر خارجی: ۲۴
  3. روند آموزشی بین المللی: ۱۶

MPNP اعلام کرد که ۱۲ تا از دعوت نامه ها به متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل دارند اعطا شده است.

برای در نظر گرفته شدن در برنامه متقاضی استانی مانیتوبا، متقاضیان اکسپرس انتری باید صلاحیت تجربه کاری در یکی از مشاغل مورد نیاز مانیتوبا ، و دیگر الزامات و همچنین باید ابراز علاقه جداگانه ای را برای MPNP ارسال نمایند.

کارگران ماهر خارجی

در ربندی کارگر ماهر MPNP در خارج از کشور اجازه انتخاب و معرفی کارگران خارجی تایید شده با مهارت های مورد نیاز در بازار کار مانیتوبا را می دهد. در بین دیگر معیارها، متقاضیان باید با مانیتوبا یک ارتباط مانند یکی از اعضا نزدیک یا دوست داشته باشند، تحصیلات قبلی یا تجربیات کاری در استان یا یک دعوت نامه از سوی ابتکارات استخدام استراتژیک MPNP داشته باشند.

همگی این ۲۴ متقاضی کار ماهر خارجی که در قرعه کشی ۲۴ اکتبر دعوت شده بودند مستقیما از طریق ابتکارات استخدام استراتژیک دعوت شده اند، که شامل ماموریت استخدام به رهبری MPNP می باشد.

به منظور در نظر گرفته شدن به عنوان متقاضی، تمامی متقاضیان باید در ابراز علاقه (EOI) ثبت نام کنند.

تمامی این ابراز علایق ها با امتیاز ۱۰۰۰ براساس MPNP نیروی کار ماهر شبکه نقاط صادر گردیده است، که شامل سن متقاضی، تجربه نیروی کار ماهر، سطح تحصیلات و مهارت زبان انگلیسی و فرانسه در بین دیگر عوامل می باشد.

متقاضیان با امتیاز بالا، براساس قرعه کشی متداول از مجموع ابراز علایق استانی نامه توصیه درخواست برایشان صادر شده است.

همگی ۲۴ متقاضی کار ماهر خارجی در قرعه کشی ۲۴ اکتبر با حداقل امتیاز ۶۸۵ دعوت شده اند.

کارگران ماهر مانیتوبا

کارگران ماهر در رده بندی مانیتوبا نیز باید براساس ابراز علایق اقدام نمایند.

متقاضیان این رده بندی باید در مانیتوبا مشغول به کار باشند و دارای کار تمام وقت، پیشنهاد کار دائم از سوی کارفرما و دیگر معیارها باشند.

متقاضیان با کمترین امتیاز براساس نیروی کار ماهر رده بندی مانیتوبا در ۲۴ اکتبر با داشتن ابراز علاقه و امتیاز ۵۶۷ دعوت شده اند.

روند آموزشی بین المللی

فارغ التحصیلان مانیتوبا با مهارت های مورد نیاز ممکن است تحت روند آموزشی بین المللی دعوت شوند.

این روند شامل سه زیر مجموعه می باشد: راه استخدام شغلی، راه کار آموزی فارغ التحصیلی و راه کار آفرینی دانشجویان.

 

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک