سیستم مهاجرت کبک

سیستم مهاجرت کبک

تصویب لایحه سیستم مهاجرت کبک گس از پایان یافتن دولت

بیل ۹ مجموعه چارچوب ارزش آزمون برای کارگران حرفه است. طبق اخبار ارسال شده CBC در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ در آخرین به روز رسانی در ساعت ۶:۰۵ بعدازظهر اعلام نمود دولت ساعاتی پیش در بیست و هشتمین نشست و گفت و گوی نهایی در انتها یک هفته تعطیل شد. پس از ۱۹ ساعت ماراتون گفت و گو در یک نشست، اعضای مجلس ملی کبک، در قوانین تصویبی که به دولت مجوز لغو ۱۸۰۰۰ برنامه مهاجرتی را صادر نمود. برخی از افراد سالها در انتظار سیستم پردازش قدیمی بوده اند.

برای آن دسته از مهاجرانی که قصد اقامت دائم دارند بیل ۹ چارچوبی مبنی بر ارزش آزمون کبک را ارائه میدهد.

این مدت زمان کوتاه در ساعت ۴ صبح روز یکشنبه توسط ۴۲ رای از ۶۲ نفر به تصویب رسید.

سایمون جولین بارت، وزیر مهاجرت، پیش از رای گیری اعلام نمود که : تغییر سیستم به نفع عموم مردم خواهد بود چرا که باید اطمینان پیدا کنیم که این تغییرات مستلزم نیاز بازار کار است.

دومینینکو انگلاد از منتقدان مهاجرت لیبرال شکایتی را مبنی بر این که از زمان شروع این مصوبه ی جدید از ماه فوریه ، دولت بدون هیچگونه توضیح معتبری ۱۸۰۰۰ برنامه کارگران حرفه ای ، که هم اکنون در سیستم برای اشخاصی که تمایل به مهاجرت به کبک ارائه داده است را از بین برده است.

اشخاصی که تحت تاثیر قرار گرفته اند بایستی تحت سیستم جدید با عنوان آرریما ارائه دهند، این سیستم در سپتامبر سال گذشته توسط دولت تاسیس گردیده است. متقاضیان و خانوار های همراه آنان که تحت تاثیر قانون قرار گرفته اند، حدود ۵۰٫۰۰۰ نفر می رسند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک