سیستم دعوتنامه ی آریما

سیستم دعوتنامه ی آریما

نخستین دور ارسال دعوت نامه ها برای متقاضیان مهاجرت به کبک در سیستم آریما، متقاضیان بایستی تا پیش از ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ نسبت به ایجاد حساب کاربری / پروفایل اقدام نمایند.

طبق بیانیه ی اعلام شده از سوی وزارت مهاجرت کبک از هم اکنون تا ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ قرعه کشی های متعددی برگزار خواهد شد.

کبک در اولین دور از ارسال دعوت نامه به متقاضیانی که در برنامه نیروی کار ماهر ثبت نام کرده ان و بر اساس سیستم آریما پروفایل ایجاد کرده اند و همچنین ابراز علاقه خود را ارسال نموده ا ند، آغاز کرده است.

این متقاضیان در تاریخ ۴ جولای ایمیل دریافت کرده اند.

متقاضیان دریافت ایمیل تنها ۶۰ روز کاری زمان برای تکمیل و ارسال مدارک به Quebec Selection Certificate  دارند.

سیستم آریما در سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد تا برنامه نیروی کار ماهر کبک QSWP را مدیریت نماید.

متقاضیان بایستی پروفایل ابراز علاقه را در سیستم آریمل ایجاد و سپس در QSWP ثبت نمایند.

طی بیانات دولت کبک افرادی واجد شرایط می باشند که از سوی یک کارفرما در استان کبک پیشنهاد کاری اخذ نموده باشند و یکی از شرایط زیر را نیز دارا باشند:

  1. درخواست ارسالی به Quebec Selection Certificate در ۱۶ ژوین ۲۰۱۹ منقضی شده باشد و در زمان درخواست به صورت موقت ساکن کبک بوده باشد.
  2. درخواست ارسالی به Quebec Selection Certificate در ۱۶ ژوین ۲۰۱۹ منقضی شده باشد و در زمان درخواست در این استان مشغول به کار بوده باشد.
  3. در طی فرایند تغییرات قوانین مهاجرتی در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ در استان کبک، تغییرات اعمال شده مصوب لغو ۱۶٫۰۰۰ درخواست در QSWP شدند و تمامی این درخواست ها در سیستم آریما اولویت بندی شدند، این برنامه بر تامین نیاز نیروی کار کبک متمرکز می باشد.

متقاضیان با شرایط ذکر شده در بالا هستند وهمچنین دست خوش تاثیرات تغییر قانون قرار گرفته اند و همچنین هیچ پروفایلی در آریما ایجاد نکرده اند، تا ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ مهلت ایجاد پروفایل جدید را دارند.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک