ساسکاچوان

ساسکاچوان

ایالت ساسکاچوان در غرب کانادا واقع شده است. این ایالت با داشتن زمین های حاصلخیز، از صنعت کشاورزی پر رونقی بهره می برد. رجینا مرکز این استان می باشد و از ساسکتون به عنوان بزرگترین شهر این ایالت یاد می کنند. این استان مهاجرپذیر با شعار “ From Many People Strenght” معروف شده است که از نشانه های مهمان پذیری و جایگزینی مهاجرین جدید در میان دیگر ساکنین این استان می باشد. در مقایسه با میانگین درآمد و حداقل دستمزد این ایالت با کانادا، ساسکاچوان در رتبه ی بالا قرار دارد و همچنین میزان پرداختی مالیات نیز نسبت به دیگر استان ها کمتر می باشد. از امکانات این استان تحصیلات رایگان در مدارس دولتی برای شهروندان و افرادی که کارت اقامت دائم این استان را دارند، می باشد و همچنین خدمات درمانی رایگان نیز می باشد.

برنامه منتخب استانی ساسکاچوان

  1. داشتن حداقل مبلغ سرمایه که باید ۵۰۰ هزار دلار کانادا که شامل پول نقد، سند تک برگ قطعی ملک و …. و همچنین قابل اثبات باشد.
  2. داشتن حداقل ۳ سال سابقه مدیریتی در ۵ سال گذشته
  3. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در رجینا و ساسکاچوان باید ۳۰۰ هزار دلار کانادا باشد و در دیگر استان ها ۲۰۰ هزار دلار کانادا است. در صورتی که یک سوم کسب و کار متعلق به متقاضی باشد نباید حداقل کمتر از یک میلیون دلار کانادا باشد.
  4. داشتن مالکیت حداقل ۳۳٫۳۳% از سهام یک تجارت یا به میزان یک میلیون دلار یا داشتن سرمایه بالاتر. باید یاد آور شویم که این میزان سرمایه نسبت به سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و انتاریو کمتر می باشد.
  5. افرادی که قصد راه اندازی یک بیزینس در ساسکتون یا رجینا را دارند باید حداقل ۲ نفر از شهروندان کانادایی را جزو نیروهای کار در اختیار بگیرند.
  6. متقاضی باید توانایی ارائه یک بیزینس و همچنین باید اداره مهاجرت ساسکاچوان را متقاعد کند که از عهده این کار بر می آید.
  7. متقاضی باید یک طرح اط کسب و کار که براساس سوابق مدیریتی و همچنین استانداردهای کمپانی HSM باشد ارائه دهد.
  8. داشتن نمره آیلتس حداقل ۵ که نباید هیچ مهارتی کمتر از ۵ باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک