ساسکاچوان و قرعه کشی

ساسکاچوان و قرعه کشی

ساسکاچوان دور دوم قرعه کشی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز در طی دوهفته برگزار کرد، این استان از ۶۱۰ متقاضی استانی برای اخذ اقامت دائم کانادا در دوم اکتبر دعوت به عمل آورد.

استان ساسکاچوان دومین دور از قرعه کشی های اصلی خود در دو هفته در دوم اکتبر برگزار نمود ودر طی آن از ۶۱۰ متقاضی استانی برای اقامت دائم کانادا دعوت به عمل آورد.

این دومین قرعه کشی اصلی از زمان به اجرا در آمدن برنامه متقاضیان مهاجرت ساسکاچوان SINP بطور چشمگیری شمار مشاغل با مهارت بالا را توسعه داده، که این مشاغل تحت زیر مجموعه معروف اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز مشمول قرار گرفته اند، به اجرا در آمده است.

در طی دو هفته گذشته مجموع ۷۶۹ دعوتنامه برای درخواست استانی برای متقاضیان مهاجرت ساسکاچوان صادر شده است.

طی گزارش برنامه مهاجرت ساسکاچوانSINP ، متقاضیان دعوت شده نماینده ۷۷ شغل می باشند. در میان این مشاغل، مشاغلی همچون متخصصین منابع انسانی، مهندسین، تکنسین های شبکه کامپیوتری، دستیاران حقوقی، مشاوران آموزشی ، محققان علوم طبیعی و کاربردی و همچنین سرپرستاران نظافت به چشم می آید.

متقاضیان باید دارای یکسال سابقه کار مرتبط با شغل مربوطه یا رشته تحصیلی مورد نظر داشته باشند تا تحت عنوان زیر مجموعه ی متقاضی استانی قرار گیرند، همچنین شرایط دیگری نیز وجود دارد.

اخذ پیشنهاد کاری در ساسکاچوان و سابقه کار در کانادا مورد نیاز نمی باشد.

قرعه کشی های برگزار شده در ۲ اکتبر و ۲۵ سپتامبر از بزرگترین قرعه کشی های برگزار شده در ساسکاچوان بوده است ، این قرعه کشی ها از زمانی که ساسکاچوان زیر مجموعه ی اکسپرس انتری و مشاغل مورد تیاز خود را در جولای ۲۰۱۸ با سیستم ابراز علایق EOI تغییر داده است.

مجموع ۲۱۴ دعوت نامه برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز صادر شد و ۳۹۶ دعوتنامه تحت زیر مجموعه اکسپرس انتری SINP ، که برای آن دسته از متقاضیانی که با پروفایل سیستم اکسپرس انتری فدرال مورد قبول واقع شده اند، ارسال گردید.

برنامه اکسپرس انتری مجموع متقاضیان را تحت سه عنوان اصلی زیر مجموعه های مهاجرتی کلاس های اقتصادی –کلاس کارگران ماهر فدرال، کلاس تجاری ماهر فدرال و کلاس تجربیات کانادا – را مدیریت میکند.

متقاضیان اکسپرس انتری با درخواست استانی ۶۰۰ امتیاز اضافی در نسبت به نمره رتبه خود کسب مینمایند و این ضمانتی موثر برای اخذ دعوتنامه اقامت دائم کانادا می باشد.

برای پذیرش درخواست استانی ساسکاچوان، متقاضیان اکسپرس انتری بایستی ابراز علایق جداگانه ای با برنامه مهاجرت ساسکاچوان SINP ثبت نمایند.

تحت سیستم ابراز علایق برنامه مهاجرت ساسکاچوان SINP-EOI ، متقاضیان واجد شرایط براساس عواملی همچون تحصیلات، سابقه کاری، مهارت زبانی در انگلیسی یا فرانسه و ارتباطشان با ساسکاچوان امتیازاتی کسب می نمایند.

از متقاضیان با امتیازات بالا در قرعه کشی مجموعه SINP_EOI برای درخواست استانی دعوت به عمل می آید.

امتیاز ۶۸ کمترین امتیاز کسب شده برای اکسپرس انتری و زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز در قرعه کشی ۲ اکتبر SINP بوده است. این امتیازات کمتر از امتیاز قرعه کشی هفته ی پیشین بوده است، که امتیاز ۷۹ کمترین امتیاز برای مشاغل مورد نیاز و ۷۰ برای متقاضیان اکسپرس انتری بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بالاترین امتیازات برای مشاغل با مهارت بالا در سیستم اکسپرس انتری و زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز در SINP لطفا به this page مراجعه نمایید.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک