زندگی دانشجویان بین المللی در کانادا

زندگی دانشجویان بین المللی در کانادا

زندگی دانشجویان بین المللی در کانادا

هر ساله  500.000 دانشجوی بین المللی که برای زندگی به کانادا، برای تحصیل در دانشکده ها و دانشگاه ها می آیند که اینها تنها جزئی از نوک کوه یخی هستند. هزاران نفر دیگر برای دوره های ابتدایی یا دبیرستان ها، برای حضور در برنامه های مبادله ای یا حضور در مدارس زبان، مسافرت می کنند. کانادا مکان زیبایی برای رشد و پیشرفت به عنوان دانشجو است.

بیابید که کانادایی ها برای داشتن سرگرمی چه کارهایی انجام می دهند و اینکه دیگر دانشجویان بین المللی در مورد کانادا چه فکری می کند. از آکادمیک و از دانشجویان واقعی در مورد اینکه زندگی کردن، تحصیل و کار کردن در کانادا چگونه است.

یک روز عادی در کلاس های کانادایی

اگر دانشجویی در کانادا باشید، روز شما چگونه خواهد بود؟ وابسته به اینکه در چه سطحی در حال تحصیل هستید. سطح مورد نظر تحصیلی خود را انتخاب کنید تا ببینید یک روز عادی چگونه خواهد بود.

مدرسه ابتدایی

فرزند شما با دیدن محیط بسیار فعال و حمایتگر کلاس که برای دانش آموزان ابتدایی قابل دسترسی است را دوست خواهد داشت. از کلاس ریاضی گرفته تا علوم، خواندن، زبان، جغرافی، تاریخ و دیگر دروس، مدرسان کانادایی با برتری در خلق دروس مشغول از آخرین تکنیک ها استفاده می کند. تکنولوژی با کلاس هایی که با تخته های هوشمند، کامپیوترها و تبلت ها را در اختیار شما قرار می دهد. دروس مدرسه ای فراتر از اصول اولیه نمی رود و اغلب شامل موضوعاتی مانند روباتیک، علوم بهداشتی یا تکنولوژی سه بعدی است.

بچه ها زمان زیادی را برای فعالیت های فیزیکی در باشگاه و در طی استراحت می گذرانند. در طی سال، آنها همچنین در مکان های آموزشی تا موزه ها، مزرعه های شهدگیری، اجرای هنر و تئاتر و دیگر موارد شرکت کنند. بسیاری از مدارس فعالیت های آموزشی دیگری در خارج از زمان مدرسه ارائه می دهند که این برنامه ها شامل کلوپ، موسیقی، تئاتر و ورزش است. همچنین فرصت هایی برای کودکان برای نمایش دادن استعدادهای آنان در نمایشگاه های علمی، مسابقه های موسیقی، مباحثات، حروف هجی و دیگر رویدادهای ویژه وجود دارد.

دبیرستان ها

زندگی دبیرستانی در کانادا فرصت های جالبی را برای کودکی که در حال یادگیری، رشد و برای بهتر شدن آنان ارائه می دهد. دبیرستان همچنین به مدرسه راهنمایی نسبت داده می شود. مدرسان کانادایی برای ارتقاء و پیشبرد تجربه یادگیری دانش آموزان اختصاص و هدایت داده شده است. این مدرسان دروس خود را با روش های نوین، فناوری و فرصت های دنیای واقعی به شکل زنده نمایش می دهند. علاوه بر ریاضی، علوم، فناوری، زبان ها، هنر، جغرافی، تاریخ و اقتصاد، دانش آموزان به طیف وسیعی از دوره هایی که ممکن است شامل روباتیک، هوانوردی ریاضیات پیش دانشگاهی، تجارت بین المللی، مطالعات زیست محیطی و دیگر موارد دسترسی دارند.

بسیاری از دبیرستان ها برنامه های خاصی را برای آماده سازی دانش آموزان در مشاغل آینده از جمله کارآفرینی، مهندسی، حقوق، امور بین الملل، علوم بهداشتی و آموزش در فضای باز ( فقط با ذکر چند نام) ارائه می دهد. برنامه های آموزشی مشارکتی وجود دارد که تجربیات کاری با ارزشی را فراهم می سازد. برخی از دبیرستان ها همچنین برنامه های کارشناسی بین المللی و برنامه های جایزه ای دانش آموزی ارائه می دهند.

یادگیری همچنین خارج از کلاس های درس برگذار می شود، خواه تنها یک هفته از حضور در کلاس های  دانشگاهی برای کشف گزینه های آموزشی عالی، بازدید از موزه های علمی و فناوری، یک گشت و گذار ماجراجویانه شبانه یا یک مسافرت به شهر کبک برای تجربه فرهنگ فرانسوی کانادایی باشد.

زندگی دانش آموزان یکی دیگر از بخش های مهم تجربه دبیرستان در کانادا است. هر مدرسه ای طیف وسیعی از ورزش ها و کلوپ های در دسترس دارد که، قبل، حین و بعد از مدرسه وجود دارد. این موارد شامل موسیقی، تئاتر، علایق ویژه (شطرنج، ریاضی، بازی) ورزش های تیمی و انفرادی و شورای دانش آموزی است. فرزند شما با درگیر شدن شکوفا خواهد شد.

دانشگاه و دانشکده (کارشناسی)

تحصیلات عالی در کانادا دانشکده ها و دانشگاه ها را شامل می شود. هریک فرصت های منحصر به فردی را برای یادگیری و رشد ارائه می دهد. در دانشکده ها یا مدارس شبانه، روزهای شما با آموزش شغل محور در یک مسیر بسیار کاربردی تکمیل خواهد شد. علاوه بر حضور کلاسی، اگر می خواهید یک متخصص بهداشت دندان باشید، می توانید از فیلمبرداری و ویرایش فیلم های شخصی خود در پخش یا کار با بیماران بکار ببرید. اگر کار با چوب شغل انتخابی شما است، باید روزتان را با طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه بکار بگیرید. در کوتاه مدت، فرصت های زیادی را برای بکارگیری مهارت ها در محیط کار واقعی کسب خواهند نمود.

در دانشگاه، روز شما شامل سخنرانی و آزمایشگاه، آموزش و کار کارگاهی است. این تنوع تمام آنچه که زندگی دانشگاهی در آن وجود دارد می باشد و به شما ترکیبی از یادگیری و انجام این کار کمک می کند تا شما را برای آینده شغلی خود آماده می سازد. برنامه اساتید و مدرسان شما ساعات اداری را برای دانشجویان تعیین می کند، بنابراین می توانید با آنها ملاقات  کنید تا در مورد تکالیف یا سوالات صحبت کنید. هر کلاس حداقل یک دستیار تدریسی یا آزمایشگاهی دارد، معمولا یک دانشجوی فارغ التحصیل در رشته شما که می تواند پشتیبانی بیشتری از یادگیری را برای دانشجویان فراهم می کند.

فارغ التحصیل یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد و دکترا)

به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل در کارشناسی ارشد، PhD یا برنامه دکترا در کانادا، شما در کلاس ها شرکت خواهید کرد و بیشتر وقت خود را صرف انجام تحقیقات اصلی یا کار میدانی برای پروژه تحقیق نهایی، پایان نامه یا پایان نامه خود می کنید. شما تحت هدایت متخصصان اساتید، محققان و مدرسان مشهور کانادا پیشرفت خواهید کرد. همچنین ممکن است در محوطه دانشگاه به عنوان دستیار تدریس، تحقیق یا آزمایشگاه فعالیت کنید.

در هر سطح از آموزش عالی در کانادا، زندگی دانشجویی بخش عظیمی از تجربه شما است. کالج و دانشگاه شما را با دوستان و همکاران خود ارتباط برقرار می کنند که در طول حرفه شما ارتباطات ارزشمند باقی خواهد ماند. شما به احتمال زیاد از یک زندگی اجتماعی سرگرم کننده و فعال لذت خواهید برد – خواه با دوستان خود برای قهوه ملاقات کنید، به میخانه ها یا کلوپ ها بروید، شهرتان را در خارج از ساعات مدرسه تجربه کنید یا هنگام تعطیلات تحصیل با دوستان خود به دور کانادا سفر کنید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش