روش مهاجرت از طریق تحصیل

پارت دوم

  1. مهاجرت از طریق تحصیل

آکادمیک در این روش به عزیزانی که شرایط زیر را دارند احتمال پذیرش بیشتر نسبت به دیگران را میدهد، کمتر از ۳۵ سال ، اخیرا فارغ التحصیل شده و در مقاطع دکترا یا کارشناسی ارشد با آیلتس ۵و۶ از دانشگاه های کانادا پذیرش دریافت کرده اند، استطاعت مالی حداقل ۲۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی بعلاوه پرداخت هزینه های یکسال تحصیلی خود را دارند. نداشتن شرایط مذکور به معنای ریجکت شدن نمی باشد اما احتمال رد شدن بالاتر است.

بخاطر داشته باشید دریافت دعوت نامه از سوی کالج شانس پایین تری برای اخذ اقامت دارد.

نخستین گام دریافت پذیرش از سوی دانشگاه مقصد می باشد. تنها کافیست ۶ تا ۹ ماه پیش از ماه سپتامبر یا ژانویه به سایت دانشگاه مراجعه و پس از بررسی و مطالعه شرایط پذیرش، تمامی مراحل اعلام شده از جانب دانشگاه را گام به گام طی نمایید چرا که هر دانشگاهی شرایط و ضوابط ویژ ه خودش را دارد.

پس از اخذ پذیرش گام بعدی ساخت پروفایل میباشد که در بند ۱ بخش الف مراحل۳ و ۴ انجام شده است. در همان لحظه پس از تکمیل پروفایل به شما اعلام خواهد شد که چه مدارکی برای اخذ ویزا لازم خواهد شد.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit.html

سوالی که در اینجا مطرح میگردد این است که چگونه میشود ویزای تحصیلی را به اقامت منتهی کرد؟

در صورتی که بتوانید ۸ ماه تمام وقت در کانادا تحصیل نمایید و پس از اتمام دوره تحصیل، به مدت تحصیل تا سقف سه سال ویزای کار اخذ نمایید و اگر یکسال بصورت تمام وقت در کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود ( کار غیر جنرال) مشغول بکار باشید میتوانید از روش CEC اقام ت اخذ نمایید.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/express-entry/become-candidate/eligibility/canadian-experience-class.htm

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک