دانشگاه کانادا وست – University Canada West,کشور کانادا

دانشگاه کانادا وست – University Canada West,کشور کانادا

دانشگاه کانادا وست – University Canada West (UCW) یک دانشگاه خصوصی و سودآور است که در بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده، که در سال ۲۰۰۵ توسط دیوید اف استرنگ ، رئیس جمهور پیشین دانشگاه ویکتوریا تاسیس شد. UCW در سال ۲۰۰۸ توسط گروه Eminata خریداری شد و در سال ۲۰۱۴ به Global University Systems ، صاحبان فعلی آن فروخته شد. دانشگاه مستقر در شهر ونکوور ، این دانشگاه تنها برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه تجارت و مدیریت ارائه می دهد.

این دانشگاه توسط وزارت آموزش و پرورش ، مهارت ها و آموزش های پیشرفته بریتیش کلمبیا ، معتبر شناخته شده است و طبق قانون مجوز درجه ۲۰۰۳ ، اعتبارنامه تضمین کیفیت آموزش (EQA) را نیز در اختیار دارد. این دانشگاه همچنین عضو شورای پذیرش و انتقال کلمبیا انگلیس است. در سال ۲۰۱۷ لیسانس های دانشگاه و مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) اعتبار دریافت کردند.

از سال ۲۰۱۹ UCW لیسانس تجارت ، لیسانس هنر در ارتباطات با تجارت و MBA را نیز ارائه می دهد. نحوه تحصیل در این دانشگاه به صورت تمام وقت و یا پاره وقت آنلاین است.

بهترین دلایل برای تحصیل در اینجا
 • موقعیت مکانی دانشگاه در مرکز شهر ونکوور
 • اساتید مجرب دانشگاهی با تجربه در صنعت
 • کسب و کار محور ، آموزش فشرده با تأکید بر کاربرد عملی
 • درباره دانشگاه

  تاریخچه

  تاریخچه دانشگاه کانادا وست

  UCW Vancouver در سال ۲۰۰۴ توسط دکتر دیوید استرانگ ، دانشمند برجسته تأسیس شد که بیش از یک دهه به عنوان رئیس دانشگاه ویکتوریا خدمت می کرد. چشم انداز ایجاد دانشگاهی مستقل و قابل دسترسی با تمرکز عملی و تأکید بر تعالی آموزش بود.

  آموزش

  سیستم آموزش دانشگاه کانادا وست

  دانشگاه کانادا وست برنامه های زیر را ارائه می دهد: برنامه های کارشناسیدانشیار هنر (AA)لیسانس هنر در ارتباطات تجاری (لیسانس)؛مدرک کارشناسی بازرگانی (BCom).  برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)  برنامه مقدماتیMBA برنامه دسترسی به دانشگاه

  تحقیق

  حرفه

  موقعیت شغلی دانشگاه کانادا وست

  بسیاری از بزرگترین شرکتهای جهان دفاتری را در مرکز شهر ما دارند و امکان دسترسی بی نظیر به شبکه ای از کارفرمایان آینده دار را برای شما فراهم می کنند. ونکوور قطب فعالیتهای مهیج است ، شهری پر از فرصتهای عالی برای به دست آوردن تجربه کاری مرتبط که گامی مهم در راه اندازی حرفه ی شما است. بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان UCW در داخل یا خارج از کانادا مشغول به کار هستند.

, , , , , , , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک