دانشگاه کانادا وست UCAN UCW Canada West University

دانشگاه کانادا وست UCAN UCW Canada West University

چه چیزی در دانشگاه کانادا وست خواهید یافت؟ آموزش با کیفیت برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، بخش خدمات دانشجویی فعال با پشتیبانی عالی، تحصیلات آکادمیکی اشتغال محور و چالش برانگیز، کارکنان و اساتید حرفه ای و شناخته شده و محیط دانشجویی دوستانه از مواردی هستند که در دانشگاه خواهید یافت. دانشگاه، اساتید دقیق و جدی را به همراه محیط اجتماعی فعال تلفیق می نماید تا دانشجویان بتوانند از این محیط به بهترین شکل استفاده نمایند و تجربه دانشجویی بی نظیری برای آنها ایجاد شود.

مسئولان دانشگاه کانادا وست با علم به اینکه کسب مدرک دانشگاهی اولین قدم به سوی آینده می باشد دوره های ارائه شده را به گونه ای طراحی نموده اند که تعادل میان دروس تئوری و عملی، فعالیت ها و موقعیت های دنیای واقعی حفظ شود. طرح اتمام سریع دوره، امکان اتمام سریع دوره ها را برای شما میسر می سازد به گونه ای که میتوانید دوره های ۴ ساله را در دو سال تمام نمائید. دانشگاه عوامل موفقیت در کار و زندگی را به خوبی می شناسد و به دانشجویان در این زمینه کمک می نماید. این عوامل عبارتند از: انگیزه، پشتکار و پیشینه آکادمیکی قوی

دیدگاه

دانشگاه کانادا وست، دانشگاه معاصر در کانادا است. این دانشگاه مستقل بوده و در تمام جهان به رسمیت شناخته شده است. دانشگاه، دانشجویان را به فارغ التحصیلانی که آماده سمت های مدیریتی در سر تا سر جهان هستند، تبدیل می نمایند.

ماموریت

دانشگاه کانادا وست، دانشگاه فرصت ها و امکانات است. اساتید، کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه، خدمات منحصر به فردی را به دانشجویان ارائه می دهند. دانشگاه محیط یادگیری متنوع و چالش انگیزی را برای دانشجویان فراهم کرده که بر روی کاربرد دانش، رهبری و مدیریت و مسئولت های اجتماعی متمرکز می باشد.

, , , , , , , , , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک