تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

اقامت پس از تحصیل در کانادا: دانشجویان بین المللی در کل استان های کانادا می توانند از روش های مهاجرت به کانادا پس از تحصیل استفاده نمایند.

از دیگر فواید تحصیل در کانادا تخمین مدت زمان تحصیل در کانادا به عنوان روزهای اقامت در جهت دریافت گذرنامه کانادایی: آکادمیک بیان می کند که نیمی از مدت زمانی که شما به عنوان دانشجودر کانادا اقامت داشته اید به عنوان اقامت در مسیر دریافت گذرنامه کانادا محسوب می شود. ( دانشجویان می توانند حداکثر تا یکسال از این مزیت بهره ببرند).

به عنوان مثال با دریافت یک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دوره دانشکده در کانادا، و همچنین اقامت ۲ سال پس از دریافت مدرک در کانادا شما به عنوان شهروند کانادا محسوب خواهید شد.آیا این امر عالی نیست؟

معافیت مالیاتی پس از تحصیل در کانادا در برخی از استان ها کانادا برای پرداخت شهریه در نظر گرفته می شود و تا ۷۰ درصد از آن به دانشجویان بازپرداخت می گردد.

در آمریکا اجازه کار حین تحصیل را به دانشجویان داده نمی شود اما این امر در کانادا قانونی و مجاز می باشد. لذا دانشجو می تواند بدون داشتن محدودیت شغل مورد نظر خود را داشته باشد. مدت زمان کار در حین تحصیل در ایام تحصیل به ۲۰ ساعت در هفته و در ایام غیر تحصیلی به صورت تمام وقت مجاز به کار می باشند.

متقاضیان می توانند ویزای کار همراه دانشجو، برای همسر و فرزندان در زمان ورود و حتی پیش از ورود به کانادا را دریافت نمایند

متقاضیان می توانند برای فرزندان خود امکان تحصیل در مدارس کانادایی به همراه تحصیل پدر یا مادر را دریافت نمایند.

همسر متقاضیان می توانند بدون محدودیت کار کنند

متقاضیان می توانند بدون خارج شدن از کانادا دانشگاه و رشته خود را پس از دریافت ویزا تغییر دهند

متقاضیان می توانند به زبان فرانسوی تحصیل نمایند

فرزندان متقاضیان می توانند در مدارس دولتی مقرون به صرفه تحصیل نمایند. در برخی از موارد هزینه تحصیل در مدارس دولتی کانادا از هزینه ای تحصیل در کشور خود متقاضی کمتر می باشد.

افراد زیر ۱۶ سال می توانند بدون حضور داشتن در سفارت ویزای تحصیلی دریافت نمایند

متقاضیان می توانند ویزای تحصیلی خود را بدون داشتن مصاحبه در سفارت و آن هم به صورت آنلاین با کمترین زمان ممکن درخواست ویزای تحصیل نمایند.

آکادمیک به فواید دیگر تحصیل در کانادا به داشتن بورسیه های دولتی و دانشگاهی در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا اشاره دارد.

 

, ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک