تاییدیه LMIA

تاییدیه LMIA

تاییدیه LMIA برای عزیزانی صادر میشود که در کانادا به دنبال پیشنهاد کار یا همان Job Offer از سوی کارفرما هستند و پس ار دریافت این تاییدیه پیشنها شغلی برای شما ارسال می شود. این تاییدیه یا سند به کارفرما این اجازه را میدهد که از تخصص شما در زمینه کاری الزامی خودش میتواند بهره ببرد و در مدت زمانی که کارفرما درخواست نیروی کار داده هیچ کانادایی توانایی برطرف کردن نیاز وی را نتوانسته بنابراین کارفرما مجوز بهره بری از نیروی کار خارجی را دارد.

در اینجا آکادمیک لینکی برای دسترسی شما عزیزان به اطلاعات مستند و تکمیلی قرار داده است:

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=163&top=17

 

آیا امکان تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کار Open work permitپس از ورود و حین تحصیل وجود دارد؟

آکادمیک در پاسخ به این سوال به شما میگوید که بله تغییر وضعیت امکان پذیر می باشد که البته این موضوع وابسته به این است که شما Job Offer دارید و همچنین این درخواست مورد تایید مامور مهاجرت قرار بگیرد یا خیر.

در اینجا آکادمیک لینکی برای اطلاع رسانی از جزئیات شرایط و نحوه درخواست وضعیت و یا تمدید مجدد ویزا برای شما قرار داده شده است.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/application/application-forms-guides/application-change-conditions-extend-stay-visitor.html

 

ویزای کار برای عزیزانی که سوابق تحصیلی بسیار عالی و حرفه ای دارند
آکادمیک به آن دسته از دوستان عزیز که حقیقتا شرایط زیر را دارند البته لازم به ذکر است که این احتمال وجود د ارد ولی قطعی نمی باشد، بتوانند ویزای کار دریافت کنند. این ویزا برای مدت زمان معین و یک جای خاص و مشخص ارسال می شود از جمله دانشگاه یا یک موسسه ی تحقیقاتی، محقق، سخنران آکادمیک، افرادی که دعوتنامه ملاقات حضوری با یکی از اساتید کانادایی را دارند، افرادی که دارای جوایز علمی هستند و یا هر گونه سابقه ی علمی حرفه ای که تنها داشتن مدرک و سابقه کاری نباشد.

برای بررسی اینکه آیا شرایط اولیه را دارید یا خیر آکادمیک لینکی در اختیارتان قرار می دهد.
http://www.cic.gc.ca/english/work/apply-who-eligible.asp

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک