بهترین دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۱۹

بهترین دانشگاه های کانادا در سال 2019

بهترین دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۱۹

در اینجا آکادمیک بر اساس تحقیقات به عمل آمده که از سوی افراد مبتدی و عملکرد تحقیقاتی آن در سراسر دنیا و آمریکای شمالی ارزیابی شده، برخی از دانشگاههای کانادا را مورد بررسی و رتبه بندی قرار داده است، دانشگاههای کانادا را در سال ۲۰۱۹ به شرح زیر رتبه بندی میکند.

  1. دانشگاه کویینز Queen’s university

این دانشگاه که در کینگ استون، انتاریو واقع شده تجربه ای دقیق از دانشگاه را فراهم میکند. در این دانشگاه همانطور که افراد را به چالش می کشد پشتیبانی نیز میکند. در این دانشگاه میتوانید با مفاهیم خلاقانه، نظرات مختلف و راههای جدید تفکر را در کنار مطالعه بیاموزید.

  1. دانشگاه کلگری university of Calgary

از این دانشگاه به عنوان نسل بعدی کانادا یاد میشود. این دانشگاه که به عنوان موسسه ای تازه به وجود آمده که در حال رشد است از تغییرات و موقعیت های جدید استقبال می کند. از اهداف این دانشگاه می توان به تبدیل شدن به یکی از ۵ دانشگاه پژوهشی برتر کانادا نام برد. پایه و اساس این دانشگاه تدریس و یادگیری خلاقانه است که با جامعه کلگری هم آویخته شده است.

  1. دانشگاه وسترن انتاریو University of Western Ontario

از این دانشگاه از جمله دانشگاه های پژوهشی برتر کانادا می باشد. و در سال ۲۰۱۸ رتبه دهم را به خود اختصاص داد، و در سال جاری با ارتقا به جایگاه هشتم صعود کرده است. شرکت های زیادی از آزمایشگاه های این دانشگاه بهره می برند.

  1. دانشگاه واترلو University of Waterloo

از این دانشگاه به قلب دانشگاه پژوهشی که خط مقدم نوآوری است، یاد می شود که در منطقه واترلو قرار دارد. این دانشگاه به عنوان مرکز تحقیقات متحول و تدریس خلاقانه شناخته شده است. در سال ۲۰۱۸ از مجموع ۳۶۶۷۰ دانشجو مقام نهم را به خود اختصاص داد.

  1. دانشگاه مونترال University of Montreal

از دانشگاه های فرانسه زبان پژوهشی میتوان به دانشگاه مونترال اشاره کرد. این دانشگاه را میتوان در دسته ی برترین دانشگاه ها قرار داد،  از خوابگاه این دانشگاه می توان به دانشجو پذیرترین شهر دنیا نام برد. و تحصیلات در این دانشگاه را میتوان به عنوان تجربه بین المللی یاد کرد. این دانشگاه در رتبه ۵ در سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است.

  1. دانشگاه مک مستر McMaster university

این دانشگاه در شهر همیلتون با ۱۲۹ سال قدمت قرار دارد. شیوه های جدید آموزش و یادگیری و تحقیقات مرزهای دانش را توسعه داده است و این دانشگاه را در رتبه ۵ در سال گذشته قرار داده ولی در سال جدید با صعود یک پله ای در جایگاه چهارم قرار گرفت.

  1. دانشگاه آلبرتا Alberta university

از دانشگاه آلبرتا به عنوان بهترین دانشگاه کانادا یاد می شود و در جزء بهترین دانشگاه های پژوهشی محور دنیا قرار گرفت. به دلیل عملکرد عالی این دانشگاه در علوم انسانی، علوم، هنر خلاق، تجارت، مهندسی و علم سلامت شهرت یافته است. در رتبه بندی اعلام شده در سال گذشته در مقام ۶ و در سال جاری در جایگاه چهارم با دو پله صعود قرار گرفت.

  1. دانشگاه بریتیش کلمبیا British Columbia university

این دانشگاه تحقیقاتی عمومی به دلیل اعضای آکادمیک و کارکنان و هیات علمی بین المللی اش شهرت پیدا کرده است. برخی از رشته ها و موضاعات این دانشگاه جزء برترین ها می باشد. و جایگاه دوم را در رتبه بندی به خود اختصاص داده است.

  1. دانشگاه مک گیل McGill university

این دانشگاه برتر کانادا که سالانه هزاران دانشجو را پذیرا است، در دنیا در مقاطع دکترا نیز بیشترین دانشجو را به خود جذب میکند. این دانشگاه متشکل از ۵۰ مرکز تحقیقاتی است. در سال ۲۰۱۸ در رتبه سوم قرار داشت.

  1. دانشگاه تورنتو Toronto university

این دانشگاه متشکل ار ۱۱ کالج که هر یک با تاریخچه و ویژگی متنوع می باشد. با توجه یه دیدگاه آکادمیک این دانشگاه در مقام نقد ادبی و نظریه ارتباطات جایگاه ویژه گرفته که به مدرسه تورنتو Toronto School یاد میشود. در رتبه بندی دوباره همچنان صدر نشین جدول مانده است.

, , , , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک