اکسپرس انتری و استان های کانادا

اکسپرس انتری و استان های کانادا

در آخرین قرعه کشی اکسپرس انتری  برای اقامت دائم کانادا از ۳٫۹۰۰ متقاضی دعوت کرد.  قرعه کشی ۲ اکتبر از ماه ژانویه تا کنون از بزرگترین قرعه کشی ها بوده است.

در دوم اکتبر کانادا قرعه کشی اکسپرس انتری را برگزار نمود و در طی آن به ۳٫۹۰۰ متقاضی درخواست اقامت دائم کانادا دعوت نامه صادر کرد.

متقاضیان مجموعه اکسپرس انتری بایستی امتیاز ۴۶۴ و بالاتر از سیستم جامع رتبه بندی CRS برای انتخاب شدن در این دوره کسب نمایند.

قرعه کشی اخیر با افزایش چشمگیر ۳۰۰ دعوتنامه درخواست ITA در مقایسه با قرعه کشی ۱۸ سپتامبر مواجه شده است. آخرین مهاجران، پناهندگان و شهروندی کاناداIRCC ، که در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۹ برگزار شده بود، از ۳٫۹۰۰ متقاضی اکسپرس انتری که برای درخواست اقامت دائم کانادا درخواست ارسال کرده بودند دعوت به عمل آمد.

سیستم اکسپرس انتری یکی از منابع اصلی نیروی کار ماهر خارجی کانادا محسوب میشودمتقاضیان واجد شرایط وارد مجموعه اکسپرس انتری می شوند و براساس سیستم رتبه بندی جامع ، امتیازاتی براساس سن، تحصیلات، سابقه کار ماهر و مهارت زبان در انگلیسی یا فرانسه و دیگر عوامل دریافت میکنند.

داشتن پیشنهاد کاری برای ورود یا برای انتخاب شدن در مجموعه اکسپرس انتری لازم نمی باشد .

از متقاضیان با امتیازات بالا برای درخواست اقامت دائم کانادا در طی قرعه کشی متداول از مجموعه دعوت به عمل می آید.

برای ورود از طریق اکسپرس انتری متقاضیانی بایستی براساس یکی از سه عامل زیر مجموعه مهاجرت کلاس اقتصادی مهارت های بالای فدرال که شامل کلاس کار ماهر فدرال، کلاس تجاری ماهر فدرال و کلاس تجربیات کانادایی ها مراجعه نمایند.

پناهندگان مهاجرت و شهروندی کاناداIRCC در قرعه کشی ۲ اکتبر قانون جدیدی را اعمال کرده اند، متقاضیان باید پیش از تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ در ساعت ۱۵:۰۵:۰۴ UTC پروفایل خود را ایجاد نمایند.

این بدین معناست که همه متقاضیان با امتیاز CRS 464 و بالاتر ، و همچنین متقاضیانی که نمره ۴۶۴و پیش از این تاریخ و ساعت پروفایل مجموعه اکسپرس انتری را ایجاد کرده اند، دعوت نامه ITA دریافت نموده اند.

۳٫۹۰۰ دعوت نامه صادر شده در قرعه کشی امروز میزان دعوت نامه های صادر شده در ۲۰۱۹ را به ۶۷٫۳۰۰ رسانده است.

اگر به سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ توجه کنیم، افزایش تعدد قرعه کشی ها به IRCC در رکود سالانه برای رسیدن به ارسال دعوتنامه های ITA به ۸۹٫۸۰۰ عدد که در سال گذشته تنظیم شده بود، پیشی میگیرد.

این امر ممکن خواهد شد که IRCC با رکورد افزایش پذیرش بیشتر برای اکسپرس انتری در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رکورد دار شود.

قرعه کشی ها در دو هفته ی مجزا برگزار شد و در ایندور هیچ استثنایی وجود نداشت.

در گذشته، امتیازات پس از یک تعلل طولانی مدت بین قرعه کشی ها اعلام میشد، در حالیکه قرعه کشی های انجام شده در کوتاه مدت، همچون قرعه کشی امروز، به کاهش نمره قطعی CRS کمک به سزایی نمود.

امسال سال شلوغ و متنوعی برای برنامه متقاضیان استانی کانادا است.

بالاترین نمره قطعی در قرعه کشی  امروز مسلما به افزایش تعداد متقاضیان اکسپرس انتری درخواست استانی تاثیر خواهد گذاشت، که متقاضیان ۶۰۰امتیاز CRS اضافی دریافت خواهند نمود.

از آخرین قرعه کشی اکسپرس انتری ۱۸ سپتامبر، شماری از انتخابات استانی ای وجود دارد که متقاضیان اکسپرس انتری را مورد هدف قرار داده است.

در آخرین قرعه کشی بریتیش کلمبیا از ۴۰۲ متقاضی درخواست استانی در یک اکتبر دعوت به عمل آمد و ۱۰۹ دعوتنامه از آن به متقاضیانی که پروفایل اکسپرس انتری دارند تعلق گرفت.

ساسکاچوان در ۲۶ سپتامبر از ۴۰۴ متقاضی درخواست استانی دعوت به عمل آورد.

منیتوبا نیز در ۲۵ سپتامبر از ۱۵ متقاضی درخواست استانی در قرعه کشی دعوت به عمل آورد.

آلبرتا در ۱۸ سپتامبر هم راستا با اکسپرس انتری قرعه کشی برگزار کرد، از متقاضیان با امتیاز ۳۵۰ CRSو بالاتر دعوت به عمل آورد. کمی پیشتر در این ماه در ۱۱ سپتامبر، آلبرتا به متقاضیان با امتیاز کمتر از ۳۰۲ نیز دعوتنامه صادر کرد.

نوا اسکوشیا از بین مجموع اکسپرس انتری از روند اولویت بازار کار نوا اسکوشیا ۲۲ نجار را انتخاب کرد.

جزیره پرنس ادوارد در طی برنامه همراستا با اکسپرس انتری خود ، همچون روند مجوز کار تجاری و نیروی کاری، ۱۲۲ دعوتنامه ارسال کرد. با این وجود این استان اعلام نکرد که چه تعدا از اکسپرس انتری یا چه امتیازی لازمه ی ورود برای آن بوده است.

نخستین گام برای دنبال کردن شماری از متقاضیان استانی هم راستا با اکسپرس انتری کانادا، ایجاد یک پروفایل اکسپرس انتری می باشد.

در ادامه به نمونه های فرضی متقاضیانی که در قرعه کشی ۲ اکتبر نامه ITA دریافت کرده اند.

آریسا ۳۲ نفر، متقاضیانی که مدرک استادی یا سابقه ی تدریس چهار ساله دارند. بایستی مدرک پیشرفته زبان انگلیسی داشته باشد یا در کانادا در حال تحصیل یا کار باشد. و امتیاز کسب کرده طبق سیستم امتیاز بندی جامع CRS حداقل ۴۶۵ امتیاز که به حد کافی برای کسب نامه ITA طی قرعه کشی ۲ اکتیر اکسپرس انتری می باشد، کفایت دارد.

آمال و لنا به ترتیب ۳۱ و ۳۰نفر، هرکدام با مدرک تحصیلی لیسانس و داشتن سابقه چهار ساله در تحلیلگری فناوری اطلاعاتی باشد. در استان آمال باید مهارت انگلیسی پیشرفته و یا سطح متوسط مهارت فرانسوی داشته باشید. در استان لنا مهارت زبانی متوسط کفایت دارد. آنها با عنوان اصلی وارد مجموعه آمال شدند. و امتیاز کسب کرده طبق سیستم امتیاز بندی جامع CRS حداقل ۴۶۷ امتیاز که به حد کافی برای کسب نامه ITA طی قرعه کشی ۲ اکتیر اکسپرس انتری می باشد، کفایت دارد.

دیوید کوهن ، شریک ارشد کمپل، موسسه حقوقی مهاجرتی کوهن در مونتریال،بیان کرد که: این بسیار خوب است که تعداد قرعه کشی ها IRCC افزایش یافته است و ۳٫۹۰۰ نامه ITA بسیار تاثیر گذار می باشد.

اگرچه تاثیر کاهش CRS در قرعه کشی مشاهده نشد، اگر IRCC قرعه کشی از این بزرگی را در فواصل منظم حفظ کند، می تواند در مرحله بعدی این مرحله را ترسیم کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک