اکسپرس انتری انتاریو

اکسپرس انتری انتاریو

در نخستین دور از دعوتنامه های اکسپرس انتری انتاریو در بخش تکنولوژی با حداقل امتیاز ۴۳۹ از ۱۶۰۰ نفر دعوت به عمل آمده است.

در قرعه کشی ۱۲ جولای، متقاضیانی که دارای شش ماه سابقه کار در رشته تکنولوژی داشتند مورد هدف قرار گرفتند.

در قرعه کشی ۱۲ جولای، انتاریو تخستین دور در رشته تکنولوژی را برگزار نمود، و در طی آن از ۱۶۲۳ متقاضی اکسپرس انتری با سابقه کار متناسب برای اخذ اقامت دائم استانی کانادا دعوت به عمل آمد.

در قرعه کشی ۱۲ جولای، میانگین امتیاز متقاضیان دعوت شده بین ۴۳۹ تا ۴۵۹ بوده است و همچنین پروفایل اکسپرس انتری شان را در بین ۱۲ جولای ۲۰۱۸ تا ۱۲ جولای ۲۰۱۹ تکمیل و ارسال نموده اند.

در نخستین روزهای این ماه، برنامه متقاضیان انتاریو (Ontario Immigrant Nominee Program (OINP)) اعلام کرده بود که دوره های ویژ ه ای را برای برطرف کردن نیاز روز افزون بازار کار استان به متخصصان تکنولوژی برگزار خواهد کرد، و طی آن از متخصصان تکنولوژی دعوت به عمل خواهد آورد.

شماری از شرکت های مهم تکنولوژی در انتاریو کانادا و به ویژه شهر های تورنتو، اتاوا و واترلو واقع شده اند. در سال ۲۰۱۷ شرکت های تکنولوژی بیشماری نسبت به سانفرانسیسکو ایجاد اشتغال کرده اند.

گام نخست: ورود به اکسپرس انتری

متقاضیان درخواست دوره های تخصصی تکنولوژی ابتدا باید یک پروفایل معتبر در Canadian Experience Class یا Federal Skilled Worker Class که هر دو زیر مجموعه سیستم اکسپرس انتری است، ایجاد نمایند.

تمامی این افراد پس از ثبت نام ، امتیازاتی براساس سن، تحصیلات، تجربه کار و مهارت های زبانی در انگلیسی یا فرانسوی دریافت می نمایند.

با تقاضای استانی ۶۰۰ امتیاز اضافه تر به امتیاز متقاضیان مورد نظر اضافه خواهند شد ، بنابراین متقاضی مسلما برای دریافت اقامت دائم واجد شرایط خواهد شد.

در سال جاری حداقل امتیاز کسب شده برای سیستم اکسپرس انتری، امتیازی بین ۴۳۸تا ۴۷۰ بوده است، و امتیاز متداول مورد نیاز ۴۵۰ می باشد.

دوره های ویژه تکنولوژی

این دوره ها براساس فرایند مهاجرتی اولویت انسانی استان روی میدهد و با استفاده از آن در میان متقاضیانی که تامین کننده نیاز بازار کار میباشند، جستجو میشوند.

برای کسب اقامت از این روش، مستلزم دریافت پیشنهاد کاری نیستید.

این دوره های تکنولوژی بر روی افرادی تمرکز دارد که حداقل دارای سابقه کاری یک ساله با حقوق یا معادل آن را داشته باشند و در یکی از مشاغل زیر واقع شده باشند.

  1. مهندسی نرم افزار  (NOC 2173)
  2. برنامه نویس کامپیوتر و توسعه دهنده محتوا تعاملی (NOC 2174)
  3. مهندس کامپیوتر (NOC 2147)
  4. طراح و توسعه دهنده وب(NOC 2175)
  5. تحلیل گر پایگاه داده و سرپرست داده ها(NOC 2172)
  6. مدیر سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری (NOC 0213)
  7. *NOC مخفف National Occupational Classification میباشد که نوع و میزان توانایی یک شغل را مشخص میکند.
, ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک