استان کبک و آزمون ارزش ها

استان کبک و آزمون ارزش ها

استان کبک آزمون ” ارزشها” را برای متقاضیان مهاجرت تحمیل کرده است. اتباع خارجی و اعضاء خانواده همراه وی که تمایل به اقامت در استان کبک را دارند، از یکم ژانویه آزمون ارزش ها را باید بگذرانند.

با شروع یکم ژانویه ۲۰۲۰، اتباع خارجی و اعضای خانواده آنان که تمایل به سکونت در استان کبک را دارند باید آزمون ارزش های دموکراتیک و ارزش های کبک را که متعاقبا برای حمایت از جدول حقوق بشری و آزادی استانی است را باید بگذرانند.

اطلاعات آزمون ارزش ها در روزنامه رسمی گازت دولت امروز منتشر شد.

متقاضیان باید حداقل ۷۵ درصد از سوالات آزمون را به درستی پاسخ دهند، که باید در طی شصت روز پس از ارسال درخواست برای گواهی انتخاب کبک CSQ برای تکمیل روند نیاز دارد.

در صورتی که متقاضیان نتوانند این ۷۵ درصد را برآورد کنند، باید بار دیگر ارزیابی شوند. متقاضیانی که برای بار دوم رد می شوند ممکن است در دوره اجرایی از سوی وزارت مهاجرت کبک شرکت کنند.

بستگان زیر ۱۸ سال یا افرادی که شرایط پزشکی دارند از شرکت در این روند گواهی معاف می باشند. جزئیات نوع سوالات آزمون، ارزیابی معیار یا اینکه چگونه متقاضیان برای آزمون آماده می شوند، ارائه نشده است.

افرادی که از سوی استان کبک برای درخواست اقامت دائم دولت فدرال انتخاب شده اند، بررسی پیش زمینه پزشکی جرائم آنان به عنوان بخشی از روند تاییدیه صورت میگیرد.

برای اینکه در برنامه CSQ در نظر گرفته شوید، گام نخست این است که ابراز علاقه خود را از طریق سکوی آریما به صورت آنلاین ارائه بدهید.

وزارت خانه ابراز علایق ارسال شده را بازبینی میکند و به متقاضیانی که برای CSQ درخواست داده اند و معیار ویژه ای براساس بازار کار لازم استانی است، دعوت نامه صادر میکند.

دولت ائتلافی استان کبک (CAQ)در اکتبر سال ۲۰۱۸ در زمینه کاهش موقت تعداد مهاجران به کبک و آزمایش مهاجران بر روی ارزش ها و توانایی های آن ها به زبان فرانسه به قدرت رسید..

CAQ بیان کرد که این ارزیابی برای اطمینان بخشیدن به اینکه مهاجران برای یکپارچگی هرچه بهتر در جامعه استان کبک باشند، ضروری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک