اخذ پذیرش مدرسه برای فرزندان زیر ۱۸ سال در تورنتو

اخذ پذیرش مدرسه برای فرزندان زیر ۱۸ سال در تورنتو

گام به گام تا اخذ پذیرش مدرسه برای فرزندان زیر ۱۸ سال در تورنتو

آکادمیک برای شما راهنمایی را قرار داده است.

  1. در نخستین گام آدرس مدرسه ای قرار است فرزندتان در آنجا زندگی کند مدرسه ی مورد نظر را انتخاب کنید. ( برای دانش آموزان پایه هشتم انتخاب مدرسه بر اساس محل سکونت است اما از پایه نهم تا دیپلم امکان اننتخاب دیگر مدارس موجود می باشد.)

لینک زیر برای انتخاب مدرسه مورد نظر می باشد.

http://www.tdsb.on.ca/Find-your/School

  1. پس از انتخاب مدرسه مورد نظر فرزندتان پرفایلی برای فرزندتان بسازید و آن را تکمیل نمایید. پس از روند تکمیل پروفایل هزینه ای معادل ۲۵۰ دلار از طریق کردیت کارت( کارت اعتباری) پروسه بررسی پرونده آغاز خواهد شد.

لینکی برای پرداخت هزینه در اختیار شما عزیزان می باشد.

https://tisp.tdsb.on.ca/

  1. پس از پرداخت ایمیلی مبنی بر ارسال مدارک تکمیلی خواهد آمد. در اینجا آکادمیک مدارک مورد نیاز را به شرح زیر اعلام مینماید.
  • کارنامه سال تحصیلی جاری ( در صورتیکه در سال تحصیلی حدید می باشید و یا هنوز کارنامه ای دریافت ننموده اید لزومی به ارائه آن نیست.) کارنامه دو سال آخر تحصیلی به همراه ترجمه آن به انضمام تاییدیه دادگستری
  • توصیه نامه از سوی مدیر یا معلم مدرسه ( در صورت غیرممکن بود ارائه تقدیر نامه یا لوح شاگرد ممتازی در سال گذشته.)
  • فرم Custodian : این فرم باید مهر محضر خورده شود ولی به دلیل اینکه این فرم انگلیسی می باشد محضر از تایید آن سر باز خواهد زد. بنابراین شما بایستی فرم را نکمیل نموده . به امضاء خود برسانید و محضر در قبال آن نامه ای ارائه میدهد که امضاء شما بر روی آن خواهد بود و آن نامه را تایید خواهد کرد. سپس نامه را ترجمه نموده و به تاییدیه دادگستری رسانده و همراه فرم ارسال نمایید.

لینک زیر برای دریافت فرم Custodian در اختیار شما عزیزان.

http://www.tdsb.on.ca/Portals/0/AboutUs/International/docs/CustodianParent.pdf

  • کپی گذرنامه دانش آموز
  1. پس از ارسال مدارک، پذیرش مشروطی برای شما ارسال میگردد که پس از پرداخت هزینه مدرسه پذیرش قطعی ارسال می شود. و در نهایت پس از آن اقدام به اخذ ویزا آغاز می گردد.
  2. نخستین گام برای اخد ویزا همانگونه که آکادمیک بیان کرده بود بایستی پروفایلی را در CIC ایجاد نمایید و از طریق لینک زیر و کلیک بر روی گزینه ی Continue to GCKey و سپس در صفحه ی  بعدی با کلیک بر روی گزینه ی Sign up پروفایل را ایجاد نمایید. و با پاسخ دادن به سوالات مربطه و تعیین هدف از اخذ ویزا ، به شما بطور دقیق اعلام خواهد شد که چه مدارکی مورد نیاز خواهد بود ، مدارک کورد نظر را آپلود نمایید و پس از اعلام و پرداخت هزینه ها پروسه ی دریافت ویزا آغاز خواهد شد.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/application/account.html

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و بررسی مدارک